یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۳

درخشش تیم والیبال بیمارستان شهدای عشایر بین تیم‌های منتخب دانشگاه

مسابقات والیبال دانشگاه علوم پزشکی لرستان

در راستای ترویج ورزش و تحرک بدنی یک دوره مسابقات والیبال بین تیم‌های منتخب دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد.

به گزارش مفدا لرستان، یک دوره مسابقات والیبال چهار نفره در دی و بهمن سال جاری به همت معاونت دانشجویی فرهنگی و کمیته والیبال کارکنان دانشگاه برگزار گردید. در این دوره  که با هدف ترویج ورزش و تحرک بدنی برگزار شد تعداد پنج تیم از واحدهای مختلف دانشگاه متشکل از تیم والیبال کارکنان بیمارستان شهدای عشایر، تیم کارکنان بیمارستان شهید مدنی، تیم کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان الشتر، تیم کارکنان شبکه بهداشت و درمان  شهرستان دورود و تیم کارکنان ستاد دانشگاه در دو هفته متوالی به رقابت پرداختند. بازی‌ها بر اساس قوانین جاری FIVB و به صورت دوره‌ای برگزار گردید که هر تیم تعداد چهار بازی را با حریفان خود طبق برنامه زمان‌بندی به عمل آوردند. در پایان مسابقات تیم بیمارستان شهدای عشایر با کسب ۸ امتیاز به مقام اول دست یافت. عنوان نایب قهرمانی را تیم ستاد دانشگاه با کسب ۷ امتیاز از آن خود کرد. تیم شبکه بهداشت و درمان الشتر با کسب ۶ امتیاز و تفاضل مثبت ۱ به مقام سوم، بیمارستان شهید مدنی با کسب ۶ امتیاز و تفاضل منفی یک مقام چهارم و شبکه بهداشت و درمان دورود با کسب ۳ امتیاز به مقام  پنجم این مسابقات دست یافتند.

برای تیم بیمارستان شهدای عشایر محمدشریف مالمیر، کوروش سپهوند، افشین جوانمرد، محمد رحیمی، ذبیح الله پورشادی، علی عزیزی  به سرپرستی مهرداد مالمیر و مربیگری کامران حشمتی به زمین بازی آمدند. آقایان علی اصغر عسگری، کاظم آزادی، ایرج خدادادی، سید جلال موسوی، محسن مرادی نژاد و جلال کرم پور نیز شش بازیکنی بودند که برای تیم ستاد دانشگاه به مبارزه با حریفان خود پرداختند.

تیم ستاد دانشگاه

تیم شبکه بهداشت و درمان الشتر

تیم شبکه بهداشت و درمان درود

تیم بیمارستان شهید مدنی خرم آباد

روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی ضمن تبریک به مدیر دانشجویی دانشگاه آقای مالمیر، برای این عزیزان دوام توفیق توأم با عزت و سربلندی از درگاه خداوند منان خواستار است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.