سه‌شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۵

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه مطرح کرد:

فعالیت ۱۷ انجمن علمی دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

شورای نظارت

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در حال حاضر ۱۷ انجمن علمی دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل فعال بوده و در حوزه‌های مختلف مشغول فعالیت هستند.

به گزارش مفدا اردبیل، دکتر بهروز دادخواه در جلسه شورای نظارت بر انجمن‌های علمی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با کمیته نظارت بر انجمن‌های علمی دانشکده پزشکی، که با حضور دکتر پیرزاده رئیس دانشکده برگزار شد، اظهار داشت: در حال حاضر ۱۷ انجمن علمی دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل فعالیت می‌کنند که از این تعداد، شش انجمن علمی وابسته به دانشکده پزشکی می‌باشد که فعالیت‌های بسیار مناسب و هدفمندی دارند.

وی گفت: همایش آشنایی با بیماری‌ MS، برگزاری کنفرانس تد مد در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به عنوان دومین دانشگاه کشور توسط انجمن علمی پزشکی نوین، مراسم جشن روز پزشک و کنفرانس دیابت که با حضور میهمانان کشوری برگزار شد، از جمله برنامه‌های حائز اهمیت بوده که توسط انجمن‌های علمی دانشکده پزشکی برگزار شده است.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزود: انجمن‌های علمی در واقع، نقش بسزایی در شناسایی آسیب‌های اجتماعی و ارائه راه‌حل برای حل این مشکلات دارند که خوشبختانه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، فضا را برای فعالیت این انجمن‌ها بسیار گسترده کرده و برگزاری برنامه‌های مهم و متنوع، شاهدی بر این ادعا می‌باشد.

دادخواه تصریح کرد: هدف از تشکیل این جلسه قدردانی از مسئولان دانشکده به جهت میدان دادن به دانشجویان برای فعالیت و برگزاری برنامه‌ها بوده و خوشبختانه کارهای ارزشمندی توسط مسئولان دانشکده پزشکی در این زمینه صورت گرفته است.

وی بیان کرد: امیدواریم مسئولان دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی اردبیل نیز در بحث نظارت بر انجمن‌های علمی و رفع مشکلات این انجمن‌ها در برگزاری برنامه‌ها، اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.