دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶

مراسم تکریم و معارفه مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان

در مراسمی با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، ضمن تقدیر از دکتر «امیر رحمانی رسا» مدیر اسبق امور دانشجویی، مهندس «احسان کاووسی» به عنوان سرپرست جدید این مدیریت منصوب شد.

به گزارش مفدا همدان، مراسم تکریم و معارفه مدیر امور دانشجویی دانشگاه با حضور «دکتر سیما سادات لاری»، مدیران، کارشناسان و کارکنان حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی و جمعی از دانشجویان در محل آمفی تئاتر فرهنگ برگزار شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان در این مراسم با قدردانی از تلاش های خالصانه دکتر رحمانی رسا طی مدت حضور در این معاونت، وی را فردی خوش فکرو قانون مدار خواند و اظهار داشت: همه ما می دانیم که رکن اصلی و اساس هر دانشگاه، دانشجویان آن هستند و دکتر رحمانی رسا در طول دوران حضور در مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه و پس از آن در مدیریت امور دانشجویی توانست دریچه و مسیرها را بر روی دانشجویان باز کند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه به انتصاب مدیران جوان اعتقاد دارم اضافه کرد: مهندس کاووسی علی رغم اینکه فردی جوان است روحیه دلسوز داشته و با فکر، تامل و تدبیر به کارها ورود می کند که بدون شک حامی این مدیر جوان در مدیریت امور دانشجویی دانشگاه خواهیم بود.

دکتر سیما سادات لاری همچنین با اشاره به اینکه باید با تلاش، نگرش های خود را مدیریت کنیم خاطرنشان کرد: داشتن روحیه قوی و نگرش مثبت نسبت به موضوعات و مسائل، همراه با همدلی و همفکری به حتم می تواند منشاء بسیاری از برکات باشد.

دکتر «امیر رحمانی رسا» مدیر سابق اموز دانشجویی دانشگاه نیز در این مراسم بیان داشت: همه موفقیت هایی که طی این مدت در معاونت کسب کردیم بدون شک مرهون و مدیون پشتکار، پیگیری و تلاش همه کارکنان و همکاران حوزه بوده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه خدمت به خلق خدا را همواره سرلوحه کاری خودم قرار داده ام یادآور شد: همیشه تلاش کرده ام تا با همکاران حوزه مدیریتی ام همدل و هم راه باشم و یاد گرفته ام که از کارها و مسئولیت ها را به جوانان بسپارم.

مهندس «احسان کاووسی» مدیر جدید امور دانشجویی دانشگاه نیز در این مراسم تکریم و معارفه شرایط حاضر را شرایطی سخت و دشوار دانست و تصریح کرد: برای عبور از این شرایط پیچیده برنامه هایی را در نظر داریم که با یاری همکاران به آن ها ورود خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه پیشکسوتان معاونت فرهنگی و دانشجویی، حبیبان این معاونت به شمار می روند گفت: در هر شرایطی شنوای انتقادات و پیشنهادات خواهم بود اما باید به دنبال آن باشیم که نقد هایمان منصفانه و اثربخش باشند.

قدردانی دبیر سابق و جدید شورای صنفی دانشگاه از زحمات دکتر رحمانی رسا و تبریک به مهندس کاووسی از جمله برنامه های این مراسم به شمار می رفت.

همچنین در پایان این مراسم دکتر «سیما سادات لاری» با اهدای لوحی از دکتر «امیر رحمانی رسا» تقدیر و در حکمی مهندس «احسان کاووسی» را به سرپرستی مدیریت امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان منصوب کرد.

برای دیدن آلبوم تصاویر لطفا اینجا کلیک بفرمایید 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.