دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۹

بازدید سرهنگ پاسدار مرادی فرمانده سپاه ناحیه نهاوند از دانشکده پیراپزشکی و پرستاری/برگزاری اردوهای جهادی دانشجویان یکی از اقدامات مهم دانشکده بوده است

 بازدید سرهنگ پاسدار مرادی فرمانده سپاه ناحیه نهاوند از دانشکده پیراپزشکی و پرستاری

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند با دانشجویان دانشکده پیراپزشکی و پرستاری نهاوند ملاقات و از نزدیک با بخش های مختلف آن آشنا شد.

به گزارش مفدا همدان و به نقل از روابط عمومی دانشکده  پیراپزشکی و پرستاری نهاوند سرهنگ پاسدار مرادی فرمانده سپاه ناحیه نهاوند در بازدیدی از دانشکده پیراپزشکی و پرستاری نهاوند ضمن تشکر از تعامل بین دانشگاه های شهرستان و سپاه و بسیج دانشجویی خواستار بررسی آسیب های اجتماعی و مذهبی در بین دانشجویان شدند.

ایشان متذکر شدند : جلوگیری از افراط و تفریط، رعایت عفاف و حجاب، توجه مسئولین به اقتصاد مقاومتی و رونق تولید باید مد نظر آحاد جامعه ، دانشجویان و مسئولین  باشد.

در ادامه سوری فرمانده بسیج دانشجویی سپاه شهرستان نهاوند نیز برپایی اردوهای جهادی دانشکده پیراپزشکی و پرستاری نهاوند را یکی از اقدامات مهم و مردمی این واحد دانستند.

دکتر صالحی ریاست دانشکده نیز نشان دادن  راه درست و صحیح را به دانشجویان با توجه به اعتقادات از برنامه های این دانشکده برشمرد و اظهار داشت: رعایت اخلاق و پوشش حرفه ای در دانشگاه و مراکز بهداشتی درمانی ازجمله  اهداف  این واحد بوده است.

در ادامه این بازدید سرهنگ مرادی با اهدای لوح تقدیر و کتاب از زحمات و همکاری های دکتر صالحی با بسیج دانشجویی تقدیر نمود.

در طی این دیدار یک ساعته، گفتگو با دانشجویان و بازدید از بخش های مختلف دانشکده پایان بخش این برنامه بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.