یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷

صد و دوازدهمین شماره هفته‌نامه خبری مفدا منتشر شد

خبرنامه شماره 112مفدا

صد و دوازدهمین شماره هفته‌نامه خبری مفدا منتشر شد، در این شماره مهم‌ترین اخبار فعالیت‌ها و رویدادهای مهم فرهنگی، صنفی، دانشجویی، آموزشی و علمی وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در بازه زمانی یکم الی بیست‌و چهارم خردادماه ۹۸ منتشر شده است.

به گزارش مفدا، صد و دوازدهمین شماره هفته‌نامه خبری مفدا منتشر شد، در این شماره مهم‌ترین اخبار فعالیت‌ها و رویدادهای مهم فرهنگی، صنفی، دانشجویی، آموزشی و علمی وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در بازه زمانی یکم الی بیست‌و چهارم خردادماه ۹۸ منتشر شده است.

این هفته‌نامه، (اینجا بخوانید)خلاصه‌ای از مهمترین اخبار هفتگی پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا به صاحب امتیازی روابط‌عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و گزیده‌ای از خبرهای «شعب دانشگاهی مفدا»  در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در بازه زمانی یکم الی بیست‌و چهارم خردادماه ۹۸ را منتشر کرده است.
 

از جمله مهمترین خبرهای منتشر شده در این شماره می‌توان به نامه انتقادی تعدادی ازتشکلهای دانشجویی به رییس جمهور ، ممنوع شدن مصرف سوسیس، کالباس و استفاده از کالاهای آرایشی در دانشگاههای علوم پزشکی، انتصاب سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی و دانشگاه علوم پزشکی لرستان، هشدار وزارت بهداشت به دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در روسیه، رقابت ۱۰ هزار نفر در بخش آوایی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، پیشتازی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت و... اشاره کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای مطالعه کلیه اخبار رویدادها و فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، به پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت «مفدا» و دیگر «شعب دانشگاهی مفدا» به نشانی ذیل مراجعه کنند.

خوانندگان محترم می‌توانند انتقادات و پیشنهادات خود را با شماره تماس ۲۱۸۱۴۵۵۴۵۶ و ۰۲۱۸۱۴۵۵۵۴۹ درمیان بگذارند.

برای دریافت صد و دوازدهمین شماره خبرنامه مفدا (اینجاکلیک کنید

  آرشیو خبرنامه الکترونیکی مفدا را (اینجا) مطالعه کنید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.