یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۳

برپایی اردوی جهادی به همت کیش اندیشان دانشگاه علوم پزشکی شیراز

اردوی جهادی سر چهان

کانون دانشجویی "کیش اندیش" دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور بیش از ۵۰ نیروی اجرائی داوطلب، در منطقه محروم سر چهان، در شهرستان بوانات، خدمات جهادی ارائه داد.

به گزارش مفدا شیراز، معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ضمن اعلام این خبر گفت: کانون دانشجویی کیش اندیش، که یکی از کانون های فعال این دانشگاه در زمینه ارائه خدمات جهادی  می باشد با حضور در منطقه محروم سر چهان، از توابع شهرستان بوانات به ارائه خدمات تخصصی سلامت در این نقطه از استان فارس پرداخت.

دکتر کوروش عزیزی ادامه داد: در این فعالیت جهادی که با حضور بیش از ۳۰ دانشجو و ۲۰ نفر پزشک با تخصص های متنوع برگزار گردید، به بیش از ۴۰۰۰ تن از اهالی این منطقه، خدمات سلامت ارائه شد.

رئیس ستاد فعالیت‌های جهادی دانشگاه، اظهار داشت: این خدمات تخصصی سلامت توسط پزشکان عمومی، متخصصین، دندانپزشکی، داروسازان، پرستاران، کارشناسان تغذیه، مامایی و نیروهای بهداشتی در قالب خدمات بهداشتی، درمانی، آموزشی و فرهنگی به این مردم ارائه گردید.

وی با اشاره به فعالیت دو روزه و کاملا رایگان داروخانه در این فعالیت جهادی، افزود: اردوهای جهادی این دانشگاه، در تمام طول سال تحصیلی و حتی در ایام تعطیلات تابستانی، استمرار داشته و ادامه خواهد یافت.

گفتنی است، بخش سرچهان به مرکزیت شهر کره‌ای از توابع شهرستان بوانات در استان فارس، دارای ۴۰ هزار نفر جمعیت بوده و تا شهر شیراز ۲۴۰ کیلومتر فاصله دارد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.