چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۷

موگهی: برای ارتقا سلامت مردم استان همه بزرگان و مسئولین استان، مسئولین و کارکنان دانشگاه متحد و در کنار هم هستند.

دکتر موگهی

سه شنبه 28 دی ماه 95 جلسه شورای مدیران حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با دو دستور کار تدوین برنامه عملیاتی سال 96 و تشکیل شورای روابط عمومی معاونت با حضور دکتر ساسان موگهی معاون فرهنگی و دانشجویی و مدیران این معاونت تشکیل شد

سه شنبه 28 دی ماه 95 جلسه شورای مدیران حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با دو دستور کار تدوین برنامه عملیاتی سال 96 و تشکیل شورای روابط عمومی معاونت با حضور دکتر ساسان موگهی معاون فرهنگی و دانشجویی و مدیران این معاونت تشکیل شد.

در ابتدای این جلسه دکتر  موگهی با اشاره به پروژه های بهره برداری شده در هفته جاری در حوزه درمان گفت: کارهایی که در طی 3 سال گذشته در حوزه سلامت در کشور انجام شده است به اندازه تمامی کارهایی است که طی 20 سال گذشته انجام شده بود که بخشی از این اقدامات مثبت نیز در حوزه جغرافیایی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بود.

دبیر شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با پرشور خواندن مراسم افتتاح 120 تخت روانپزشکی و همچنین مرکز پیوند مغز استخوان در دانشگاه اذعان داشت: حضور مقام عالی وزارت و تیم همراه و افتتاح 1000 تخت روانپزشکی در کشور  بصورت ویدئوکنفرانس از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز نشان از توجه ویژه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استان خوزستان دارد.

وی در ادامه افزود: حضور پر معنای نماینده محترم ولی فقیه در استان، نمایندگان مردم استان در مجلس خبرگان رهبری، و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، استاندار خوزستان و همچنین مدیران و کارکنان گرامی، سخت کوش و بی ادعای دانشگاه که بصورت مستقیم و زنده از چندین شبکه سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شد  پیام مهمی برای همگان داشت و آن  اینکه برای ارتقا سلامت مردم استان، همه بزرگان و مسئولین استان، مسئولین و کارکنان دانشگاه متحد و در کنار هم هستند.

 موگهی خاطرنشان کرد: این روز خط بطلانی براین نظریه که یکی از علل عقب افتادگی استان همواره عدم همدلی مسئولین است کشیده شد. این روز برگ زرینی نه تنها در تقویم دانشگاه معظم جندی شاپور اهواز بلکه در مدیریت استان بود که طلیعه روزهای بهتر برای مردم استان با همدلی و همزبانی دولت و ملت خواهد بود.


معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در ادامه از مدیران این معاونت خواست تمامی تلاش خود را جهت ایجاد حداکثر رضایت مندی در مخاطبین خود مصروف دارند که امروز خدمت به مردم  در نظام مقدس اسلامی از بالاترین عبادات است.


در ادامه بحث و بررسی در خصوص دستور کارهای جلسه بعمل آمد و مقرر شد پیشنهادات مدیران حوزه معاونت در خصوص برنامه عملیاتی در اسرع وقت به حوزه متناظر وزارتی ارسال و همچنین شورای روابط عمومی معاونت نیز با دبیری مسئول روابط عمومی معاونت و معرفی نمایندگان مدیران تشکیل گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.