چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۲

دکتر حسین کریم ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی

شرکت های دانش بنیان دانشجویی راه اندازی می کند

دانش بنیان 2

رسالت دانشگاه حرکت به سوی دانشگاه نسل سوم است و با تقویت مرکز رشد و شرکت های دانش بنیان اکنون بدنبال شرکت های دانشجویی است که امید است از سوی سیاستگذاران مورد حمایت قرار گیرد.

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به دنبال  راه اندازی شرکت های دانش بنیان دانشجویی است که می تواند تحول عظیمی در آینده صنعت ایجاد کند.

رییس دانشگا علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: رسالت دانشگاه حرکت به سوی دانشگاه نسل سوم است و با تقویت مرکز رشد و شرکت های دانش بنیان اکنون بدنبال شرکت های دانشجویی است که امید است از سوی سیاستگذاران مورد حمایت قرار گیرد.

دکتر کریم که در دیدار رییس و اعضای هیات مدیره خانه صنعت کرمانشاه سخن می گفت با اشاره به اهمیت تولید محصولات سلامت محور افزود: تولید مواد غذایی مضر زیاد است و مصرف آن در میان اقشار گوناگون بخصوص کودکان و نوجوانان بالاست که امیدوارم تولیدکنندگان محصولات غذایی با توجه به نصب لیبل چراغ راهنمایی این مسایل را در نظر بگیرند.

دکتر کریم حمایت از صنعت را یکی از تکالیف دانشگاه دانست و گفت : توسعه استان وظیفه همه و از جمله دانشگاه است و برای نیل به این هدف دانشگاه به صنعت هم توجه جدی می کند چرا که اگر صنعت توسعه پیدا کند سلامت هم توسعه می یابد.

وی همچنین از فعالیت صاحبان صنایع استان در حوزه خیرین سلامت هم تقدیر کرد.

گفتنی است در این نشست رییس و اعضای هیئت مدیره خانه صنعت کرمانشاه که چند ماهی است با انتخاب از سوی صنعتگران استان کار خود را آغاز کرده اند گزارشی از فعالیت های خود را ارایه دادند و خواستار توجه جدی تر دانشگاه به حوزه صنعت شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.