یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶

واریز ۵۸۰ میلیون ریال به حساب پویش ملی بهار همدلی در دانشگاه علوم پزشکی همدان

پویش بهار همدلی همدان

در جریان برپایی پویش ملی بهار همدلی، تا به امروز (۱۹ خردادماه) مبلغ ۵۸۰ میلیون ریال توسط اساتید و کارکنان دانشگاه به حساب اختصاص داده شده به این پویش واریز شده است.

به گزارش مفدا همدان، اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان در جریان پیوستن به پویش ملی بهار همدلی با اختصاص مبلغی از حقوق خود به سیل‌زدگان، از عموم دانشجویان، کارکنان، اعضای هیات علمی و مدیران اجرایی نیز برای شرکت در این پویش دعوت کردند.

بر این اساس تا امروز ۱۹ خردادماه مبلغ ۵۸۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال توسط اساتید و کارکنان دانشگاه به حساب مختص پویش ملی بهار همدلی دانشگاه علوم پزشکی همدان واریز شده است.

طرح بازسازی خانه‌های تخریب‌شده هموطنان سیل‌زده با عنوان پویش بهار همدلی در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در حال اجراست که دانشگاه علوم پزشکی همدان نیز چندی پیش با پیوستن به این پویش همانند همیشه آمادگی خود را برای کمک حداکثری به هم‌میهنان خسارت دیده اعلام کرد.

به دنبال پیوستن دانشگاه علوم پزشکی همدان به پویش بهار همدلی، هیأت رئیسه این دانشگاه شماره حساب ۲۶۹۳۷۹۳۲۰ نزد بانک رفاه کارگران شعبه شریعتی همدان، شماره کارت 

۵۸۹۴-۶۳۷۰-۰۰۰۶-۴۰۹۴ و نیز شماره شبای IR۸۱۰۱۳۰۱۰۰۰۰۰۰۰۰۲۶۹۳۷۹۳۲۰ را برای دریافت کمک‌های خیرین دانشگاهی اعلام کرد.

خاطرنشان می‌شود، پیش از این نیز کارمندان دانشکده های پزشکی، پرستاری و مامایی، بهداشت،  توانبخشی و فوریت های پزشکی، شبکه های بهداشت ملایر، تویسرکان، رزن و فامنین، بیمارستان فرشچیان(سینا) و نیز معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ضمن پیوستن به پویش ملی بهار همدلی با کسر بخشی از حقوق خود به نفع سیل‌زدگان موافقت کرده بودند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.