سه‌شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۳

مراسم تودیع و معارفه روسای دانشکده های پرستاری و بهداشت، برگزار شد.

مراسم معارفه بم

مراسم تودیع و معارفه روسای دانشکده های پرستاری و بهداشت پردیس دانشگاه، امروز سه شنبه، مورخ 28/10/95، با حضور معاونت فرهنگی – دانشجویی و معاونت آموزشی و معاونت پژوهشی و مدیریت پردیس دانشگاه و و دبیر شورای انضباطی و همچنین، رئیس دانشکده پزشکی و جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه، در سالن کنفرانس پردیس دانشگاه، برگزار شد.

به گزارش مفدا_ بم؛ مراسم تودیع و معارفه روسای دانشکده های پرستاری و بهداشت پردیس دانشگاه، امروز سه شنبه، مورخ 28/10/95، با حضور معاونت فرهنگی – دانشجویی و معاونت آموزشی و معاونت پژوهشی و مدیریت پردیس دانشگاه و و دبیر شورای انضباطی و همچنین، رئیس دانشکده پزشکی و جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه، در سالن کنفرانس پردیس دانشگاه، برگزار شد.

در این مراسم، آقای عرب به عنوان رئیس دانشکده ی پرستاری و مهندس احمدیان به عنوان رئیس دانشکده ی بهداشت، معرفی شدند.

دکتر قاسمی؛ معاون آموزشی پردیس، در این مراسم طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دکتر رضایی و دکتر طولابی؛ روسای قبلی دانشکده های پرستاری و بهداشت، حضور آقای عرب و مهندس احمدیان را به عنوان روسای جدید دانشکده ها، تبریک گفت.

در ادامه، دکتر عبدالهی؛ معاون فرهنگی – دانشجویی، ضمن خوش آمدگویی به حاضرین در مراسم و تشکر و قدردانی از همکاری و تعاملات مهندس طولابی و دکتر رضایی با معاونت فرهنگی – دانشجویی  در راستای اهداف فرهنگی و همچنین به پاس زحمات دکتر رضایی و همکاری وی با شورای فرهنگی و شورای انضباطی، از ایشان تشکر ویژه داشت.

پس از آن، دکتر رضایی؛ رئیس قبلی دانشکده پرستاری، ضمن عرض سلام و خسته نباشید به حاضرین اینطور بیان کرد: " بسیار خوشحال و خرسندم از اینکه مدتی در دانشگاه مشغول به خدمتگزاری بودم. در این مدتی که در این دانشگاه بودم بسیار آموختم از همه ی همکاران، از تجارب و منش و خلقیاتشان درس ها گرفتم و برای همه ی آنها آرزوی موفقیت می کنم" .

وی در ادامه از اوایل ورود خود به این دانشگاه یاد کرد و با بیان هدف خود در راستای جذب نیرو و بالا بردن کیفیت آموزشی، اقدامات خود را در طول ریاست خود اینگونه بیان داشت:

  • جذب نیروی پیمانی و طرحی
  • اضافه شدن رشته کارشناسی اتاق عمل به مجموعه رشته ها
  • وی در جهت ارتقای سطح کاردانی به کارشناسی رشته ی فوریت های پزشکی تلاش کرد و از همکاران جدید خود خواست که با تلاش بیشتر خود، این رشته را نیز به مجموعه ی رشته های دانشگاه اضافه کنند.
  • دکتر رضایی در ادامه از اقدامی که به سمت تحصیلات تکمیلی و درخواست اخذ کارشناسی ارشد برای رشته ی پرستاری انجام داده بود، سخن گفت و از معاونت آموزشی درخواست کرد که این موضوع را پیگیری و در راستای اخذ تحصیلات تکمیلی تلاش کنند. همچنین پیشنهاداتی جهت اقدامات در راستای اخذ مجوز و اضافه شدن رشته های اورژانس، داخلی – جراحی و پرستاری، از معاونت آموزشی، خواستار شد.

وی در ادامه، از اهداف از پیش تعیین شده و برنامه های 10 ساله ای یاد کرد و بر این عقیده بود که با تلاش و پشتکار همکاران در این مجموعه کمتر از یک دهه به اهداف خواهند رسید.

دکتر رضایی، در آخر سخنان خود از حاضرین و همکاران خود تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه ی مراسم، دکتر طولابی؛ رئیس قبلی دانشکده ی بهداشت، نیز همچنین بعد از تقدیر و تشکر از همکاران خود با اشاره ای به بیوگرافی از وضعیت دانشکده، اقدامات خود را اینگونه بیان کرد:

وی در سال 1390، با عنوان طرح هیات علمی، وارد دانشکده ی علوم پزشکی بم شده است و در همان سال اول، موفق به اخذ مجوز 4 رشته ی ( بهداشت حرفه ای، بهداشت عمومی، بهداشت محیط و مدیریت و خدمات بهداشتی- درمانی)، شد.

دکتر طولابی، در ادامه ی صحبت های خویش به این نکته تاکید کرد که " با اینکه اهل بم نیستم اما تعصبم از یک بمی کمتر نیست" . وی در آخر سخنان خود، از همکاران تشکر و قدردانی کرد.

مهندس احمدیان؛ رئیس جدید دانشکده ی بهداشت، بعد از سخنان دکتر طولابی، رشته ی سخن را به دست گرفت و از اعتماد معاونت آموزشی و ریاست دانشگاه و همچنین از دکتر طولابی تشکر و قدردانی کرد. وی دکتر طولابی را "موسس دانشکده ی بهداشت بم" دانست.

در ادامه ی مراسم، همچنین، دکتر جعفری، به عنوان نماینده ی دانشکده پرستاری، از دکتر رضایی تشکر و آرزوی موفقیت برای ایشان داشت. وی در آخر از مهندس طولابی به پاس همکاری 2 دانشکده تشکر کرد و برای وی نیز آرزوی موفقیت داشت.

بعد از آن مدیریت پردیس دانشگاه، از طرف خود و ریاست دانشگاه، از دکتر رضایی و طولابی تشکر و آرزوی موفقیت را داشت.

در ادامه ی مراسم، حاج آقای مظاهری؛ نماینده ی نهاد رهبری  با تاکید به خدمت به خلق بهترین عبادت است، ضمن تشکر از دکتر رضایی و دکتر طولابی، آرزوی موفقیت برای آنها داشت.

در پایان مراسم نیز جهت تشکر و قدردانی و به رسم یادبود، لوح تقدیر و تابلو به دکتر رضایی و دکتر طولابی، اهدا شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.