سه‌شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۶

از سوی مدیریت تربیت بدنی صورت می گیرد

برگزاری دوره‌های جدید آموزشی در رشته های ایروبیک، یوگا و پیلاتس

کلاس های ورزشی

از سوی مدیریت تربیت بدنی، دوره های جدید آموزشی در رشته های ایروبیک، یوگا و پیلاتس ویژه دانشجویان، کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا تهران: با توجه به ضرورت و اهمیت تحرک و فعالیت جسمی در بین دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی خصوصاً در بخش بانوان، از سوی مدیریت تربیت‌بدنی دانشگاه نهمین دوره آموزشی اختصاصی بانوان در سه رشته ورزشی ایروبیک، یوگا و پیلاتس ویژه گروههای مذکور برگزار می‌شود.
دوره های آموزشی ذکر شده در قالب 12 جلسه و بطور همزمان در سه فضای مختلف ورزشی در سطح دانشگاه شامل سالن ورزشی شهید دلخواه واقع در پردیس مرکزی دانشگاه، جنب دانشکده پزشکی و مجموعه ورزشی بزرگ شهید چمران (جهت دانشجویان، کارکنان و اعضای محترم هیأت علمی) و نیز سالن ورزشی شهید آزرمی واقع در مجتمع کوی دانشگاه (بطور اختصاصی جهت دانشجویان) برگزار خواهد شد.
بنابر اعلام اداره گسترش ورزشهای همگانی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه، مهلت ثبت نام جهت شرکت در دوره های آموزشی فوق از 28 دی تا 6 بهمن و زمان شروع این کلاسها از 9 بهمن ماه تعیین شده است.
علاقمندان می‌توانند جهت ثبت‌نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مدیریت تربیت بدنی دانشگاه واقع در مجموعه ورزشی بزرگ شهید چمران، ساختمان اداری، طبقه دوم، اداره گسترش ورزشهای همگانی (اتاق 207) مراجعه و یا با شماره تلفن های 86013269 و 86013273 (داخلی 223) تماس حاصل کنند.
لازم به ذکر است به دلیل محدودیت ظرفیت، اولویت‌بندی متقاضیان محترم بر اساس زمان ثبت‌نام آن‌ها صورت می‌گیرد و آدرس الکترونیکی جهت ارسال مدارک ثبت نام sport@tums.ac.ir می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.