سه‌شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۷

فرهنگی

برگزاری اولین نشست مسئولان روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل

نشست مسئولان روابط عمومی بابل

اولین نشست مسئو لین روابط عمومی واحدها و توابع دانشگاه علوم پزشکی بابل با حضور رئیس دانشگاه، دکتر سید مظفر ربیعی در دفتر روابط عمومی دانشگاه برگزار گردید.

مفدا- بابل-اولین نشست مسئولین روابط عمومی واحدها و توابع دانشگاه علوم پزشکی بابل با حضور رئیس دانشگاه، دکتر سید مظفر ربیعی و مسئول روابط عمومی دانشگاه ، دکتر سید عارف هاشمی مورخ ۹۵/۱۰/۲۸ در دفتر جدید التاسیس روابط عمومی دانشگاه برگزار گردید.

در این مراسم دکتر ربیعی روابط عمو می را چشم و چراغ دانشگاه دانست و تا کید کرد : «خبر درست با عث آگاهی عموم مردم و تشخیص واقعیت خو اهد شد.» ربیعی همچنین جا یگاه روابط عمومی در وزارت بهداشت رابسیار کلیدی ارزیابی کرد و افزود: «یکی از مهم ترین طرح های دولت ، طرح تحول سلامت بوده که متاسفانه آنطور که باید از نظر خبری به آ ن پرداخته نشده است». ایشان همچنین نقد کریمانه را با عث پیشرفت  روابط عمومی معرفی و از مسئولین این بخش خواست در این راه جانب انصاف را رعایت نمایند .

در پا یان نیز ریاست دانشگاه  خو استار توسعه پژوهش، در مان، آموزش و اخلاق حرفه ای در مجمو عه روابط عمومی شد. شایان ذکر است  در خاتمه مراسم ، شر کت کنند گان در نشست به مزار شهدای دانشگاه رفته و با ذکر فاتحه  مقام شهیدان انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

جهت آگاهی از آخرین اخبار معاونت فرهنگی و دانشجویی عضو کانال معاونت فرهنگی و دانشجویی شوید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.