دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹

تشکیل دومین جلسه هماهنگی میزبانی از جشنواره قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشکی همدان

دومین جلسه هماهنگی میزبانی از جشنواره قرآن و عترت همدان

با حضور مدیران و کارشناسان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، دومین جلسه هماهنگی میزبانی از بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت(ع) وزارت بهداشت در دفتر این معاونت تشکیل شد.

به گزارش مفدا همدان، با هدف برنامه ریزی برای میزبانی هرچه بهتر و شایسته تر از بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت(ع) وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دومین جلسه هماهنگی این برنامه برگزار شد.

این جلسه یک ساعته به ریاست دکتر «سیما سادات لاری» معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان و با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان حوزه در محل دفتر معاونت تشکیل و موضوعات و مباحث مرتبط مورد بررسی قرار گرفت.

از جمله موضوعات مورد گفتگو و مهم در این جلسه مشخص کردن هزینه های مختلف اعم از هزینه اسکان، غذا و ... بود.

دکتر لاری در جلسه هماهنگی میزبانی از جشنواره قرآن و عترت ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن سالروز رحلت امام خمینی(ره) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه رمضان، بار دیگر بر تلاش برای میزبانی هرچه بهتر و باشکوه تر این برنامه بزرگ در همدان تاکید کرد.

دکتر «حسن زائری لطف» مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از مقدمات این میزبانی به بررسی موارد هزینه ای در جشنواره قرآن و عترت(ع) پرداخت.

در ادامه این نشست همچنین مدیران و کارشناسان حوزه نیز به ارائه توضیحاتی در خصوص وظایف خود در جشنواره قرآن و عترت اشاره و به بحث و بررسی موضوعات پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.