سه‌شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۳

دکتر فیروزی در جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت ایام ا...دهه فجر دانشگاه علوم پزشکی ارومیه ذکر کرد:

استفاده از پتانسیل های کانون ها و تشکل های دانشجویی در مراسمات دهه فجر/جامعه هدف برنامه های دهه فجر باید تمامی دانشجویان باشد

جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر-ارومیه

جلسه هماهنگی برنامه های ایام الله دهه فجر دانشگاه علوم پزشکی ارومیه روز شنبه مورخ 25 دی ماه با حضور اکثریت اعضاء ستاد گرامیداشت در سالن جلسات معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر رادفر مدیر امور فرهنگی دانشگاه گزارشی از برنامه های این ستاد در دهه فجر سال گذشته ارائه دادند.

در ادامه دکتر فیروزی دهه فجر را از مهمترین فرصت ها برای آشنا کردن تمامی اقشار دانشجویان با اهداف امام راحل (ره) و انقلاب دانستند و ذکر کردند که:واحدهای ستاد گرامیداشت دهه فجر از پتانسیل های کانون های هنری دانشجویی و تشکل های دانشجویی در برگزاری هر چه با شکوه تر این مراسمات استفاده کرده و کانون ها و تشکل های دانشگاه حضور چشمگیرتر و پررنگ تری در این مراسمات داشته باشند .

همچنین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه تاکید کردند که تمامی دانشجویان دانشگاه جامعه هدف برنامه های دهه فجر باشند تا دانشجویانی که آشنایی زیادی با اهداف انقلاب ندارندبا حضور در برنامه های از قبیل دیدار با خانواده شهدای انقلاب و مدافعان حرم و ... دلیل امنیت موجود در جامعه را لمس کنند .

دکتر فیروزی در بخشی از سخنان خود به تشکیل ستادی منسجم تر با ریاست مدیریت فرهنگی و فوق برنامه پرداختند تا امورات اجرایی ،مدیریتی و مالی مراسمات دهه فجر با تمرکز بیشتری دنبال شود.

در ادامه جلسه اعضا به بیان دیدگاه ها و پیشنهادات خود در خصوص برنامه های این ایام پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.