سه‌شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۵

مسئول روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه :

نشست مسئولین روابط عمومی واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

semnan

نشست مسئولین روابط عمومی واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با حضور دکتر تجلی مدیر حراست دانشگاه، یحیایی معاون روابط عمومی استانداری، مهدیان مدیر روابط عمومی دانشگاه و مسئولین روابط عمومی واحدهای تابعه دانشگاه برگزار شد.

زهرا مهدیان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی در دیدار با مسئولین روابط عمومی واحد های تابعه این دانشگاه، با اشاره به جایگاه بالای روابط عمومی در یک سازمان گفت: روابط نقش مهمی در انعکاس مطلوب چهره یک سازمان در بیرون و ایفای نقش رابط بین مردم و مسئولین را بر عهده دارد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان افزود : مسئولین روابط عمومی می تواند با ارائه اطلاعات و مستندات به هنگام به جامعه و مخاطبان در شکل گیری و جهت دهی به افکار عمومی تاثیر گذار باشد، بنابر این نقش روابط عمومی در این زمینه ایجاد تعامل مطلوب و کارآمد با افکار عمومی است.

وی بیان کرد: روابط عمومی همچنین نقشی بسیار موثر در بهبود وضعیت سازمان و ایجاد تعامل بین مجموع های درون و برون سازمانی دارد و مدیر روابط عمومی بایستی واجد یک سری خصوصیات و روش های کار آمد در اداره امور و انجام وظایف شغلی باشد تا بتواند موجب پیشرفت کاری در ادارات و سازمان ها گرد.

مهدیان روابط عمومی پویا و هدفمند را بازوی اصلی مدیران دانست و افزود: حفظ ارزشها، احترام به حقوق مردم، امانتداری، رصد افکار عمومی، الگو سازی و ترویج اخلاق و فرهنگ اسلامی از مهمترین نکاتی است که باید در موضوع روابط عمومی به آن توجه داشت و در تحقق آن تلاش کرد.

یحیایی معاون روابط عمومی استانداری نیز در این جلسه در خصوص اهمیت جایگاه روابط عمومی، ارتقاء جایگاه روابط عمومی ها در سازمان ها و ادارات همچنین نقش روابط عمومی ها در تصمصیم گیریها مطالبی بیان کرد.

گفتنی است: در این نشست که با حضور مسئولین و رابطین روابط عمومی شبکه های بهداشت و درمان ، دانشکده ها و مراکز آموزشی درمانی و بیمارستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی در سطح استان برگزار شد مشکلات موجود و نیاز های حوزه فعالیت و موضوعات منطقه ای مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.