یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛

اگر رشادت و فداکاری شما رزمندگان نبود؛ امروز دانشگاهی هم نبود

دکتر

دکتر نوید دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در بدو ورود به شهرستان دامغان به اتفاق مسئولین شبکه بهداشت و درمان شهرستان دامغان و دانشکده بهداشت مستقر در این شهرستان در گلزار شهدای این شهرستان حاضر و با شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی تجدید میثاق نمود.

به گزارش مفدا سمنان, نشست صمیمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شبکه بهداشت و درمان شهرستان دامغان در سالن اجتماعات دانشکده بهداشت برگزار شد.

در ابتدای این نشست صمیمی دکتر پورمحمدی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دامغان ضمن خیرمقدم و گرامی داشت سوم خرداد روز مقاومت و ایثار، گفت: شهرستان دامغان رتبه بالایی در تقدیم شهید داشته  و به عنوان شهر شهید و ایثار به ندای رهبری معظم انقلاب لبیک گفته و ما هم اکنون در جمع فرزندان بزرگوار شهدا و همچنین عزیزانی هستیم که با صبوری خدمات بهداشتی و درمانی را به هموطنان عزیز ارائه می دهند.

دکتر پورمحمدی ادامه داد: دکتر دانائی رئیس دانشگاه به نیروی انسانی به عنوان محور توسعه اهمیت می دهند و یکی از دغدغه‌های وی رفع مسایل مربوط به نیروهای انسانی است.

وی افزود: ما امروزه میراث دار جنگی هستیم که آسیب‌های زیادی به جا گذاشته و باید تلاش کنیم تا روز به روز به سمت توسعه پیش رویم.

در ادامه دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بیان داشت: زمان برگزاری این نشست، بهترین زمان است؛ روزهای مقاومت و شهادت که با هم در یک نشست صمیمی گفت‌وگو می کنیم. روزهایی که شما رزمندگان و ایثارگران عزیز بیشتر از ما درک شان کردید و نقش پررنگی در آن روزها داشتید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ادامه داد: ما همه یک خانواده هستیم، چه کسی که در جنگ زحمت کشیده و تلاش کرده و چه کسی که هم اکنون برای توسعه این کشور تلاش می نماید.

وی تاکید کرد: اگر رشادت و فداکاری شما رزمندگان نبودید، امروز دانشگاهی هم نبود که فردی مثل من این دانشگاه را مدیریت کند و مطمئنا در سیطره استکبار جهانی و زیرسلطه بیگانگان بودیم.

دکتر دانائی گفت: اگر امروز صندلی های این دانشگاه سنگر بود، نگاهتان به مسائل چگونه بود؟ اگر قرار است چیزی در این دانشگاه اصلاح شود باید به یکدیگر در راستای ارتقاء و نمو بیشتر آن کمک نمائیم.

گفتنی است: اقامه نماز جماعت مغرب و عشا، و ضیافت افطاری جمعی از رزمندگان، جانبازان و ایثارگران شاغل در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دامغان با حضور دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان و مسئولین شبکه بهداشت و درمان و دانشکده بهداشت مستقر در این شهرستان برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.