چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۸

در حاشیه بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برگزار شد:

ضیافت افطاری فعالان قرآنی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نمایشگاه

ضیافت افطاری فعالان قرآنی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در حاشیه بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برگزار شد


به گزارش مفدا، روز چهارشنبه ۱ خرداد ماه مصادف با شانزدهمین روز از ماه مبارک رمضان و نهمین روز از برگزاری بیست و هفتنین نمایشگاه  بین‌المللی قرآن کریم ضیافت افطاری فعالان قرآنی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد
منصوره کرداری کارشناس مسوول واحد قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در حاشیه این مراسم به خبرنگار مفدا گفت: برنامه بازدید و افطاری دورهمی اساتید دانشجویان و کارمندان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی امشب با کمک و همکاری مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت انجام شد.

کرداری افزود: افرادی که در این برنامه دعوت داشتند همه از فرهیختگان قرآنی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و از میان اساتید، دانشجویان و کارمندانی هستند که در مسابقات، جشنواره‌ها و برنامه‌های قرآن و عترت در دانشگاه فعال هستند.
این برنامه از ساعت ۶ بعداز ظهر آغاز شد. بازدید از کلیه غرفه‌های نمایشگاه، غرفه‌های دانشگاهی و بخش قرآن و سلامت وزارت بهداشت انجام شد و در انتها هم در برنامه افطاری و شام در خدمت این عزیزان بودیم.

وی در تشریح دیگر برنامه‌های قرآنی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در ماه مبارک رمضان افزود: برگزاری مسابقات قرآنی و توزیع بسته‌های قرآنی از برنامه‌های دانشگاه در ماه مبارک رمضان است. بسته‌های قرآنی در قالب فایلهایی بین اساتید، کارکنان و دانشجویان در پیامهای اتوماسیون و تلگرام پخش می‌شود. این بسته‌ها شامل جزء خوانی قرآن با صدای دکتر رضیعی، حدیث روز، دعای روزهای ماه مبارک به صورت صوتی و تصویری و یک کلیپ آموزنده با موضوع اخلاقی است.

کارشناس مسوول اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ادامه داد: این طرح تا پایان ماه مبارک ادامه دارد و در روزهای اداری انجام می‌شود. تا پایان این طرح ۲۰ بسته قرآنی توزیع می‌شود در انتهای ماه مبارک از محتوای این بسته های قرآنی مسابقه‌ای برگزار می‌شود و به برگزیدگان جوایزی اهدا می‌شود.

کرداری اضافه کرد: مسابقه آشنایی با قرآن از کتاب استاد مطهری به صورت اتوماسیون اداری در سامانه آموزش کارکنان بارگزاری و آزمون این مسابقه به صورت مجازی برگزار می‌شود. برنامه جزء خوانی قرآن به صورت روزانه در مسجد النبی دانشگاه اجرا و طرح قرائت صحیح نماز در دانشکده‌ها و خوابگاه‌ها انجام می‌شود. محافل قرآنی در کلیه مراکز دانشگاه و دانشکدهها و خوابگاه‌ها در حال برگزاری است و تا پایان ماه مبارک ادامه دارد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.