یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۰

معرفی معاونت دانشجویی و فرهنگی

دکتر بارونی

معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کرمان این افتخار را دارد که با فراهم نمودن بستر مناسب برای رشد علمی و پرورش استعدادهای دانشجویان در ترسیم آینده روشن ایران اسلامی سهیم باشد. این معاونت با تلاش سه مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه ، تربیت بدنی و مدیریت اموردانشجویی و نیز مرکز راهنمایی و مشاوره دانشجویان و همکاری پرسنل اداری حوزه گامهای تاثیرگذاری را در انجام ماموریت سازمانی دانشگاه دارد. اهداف کلی این معاونت عبارتند از: نهادینه کردن و بکار گیری ارزشهای فرهنگی ،اجتماعی ،دینی و انقلابی در دانشگاه مشارکت دادن دانشجویان و کارکنان در فعالیتها و برنامه های فرهنگی ،هنری ،سیاسی و ورزشی و نهادینه کردن آنها.

دکتر محسن بارونی

معاون دانشجویی و فرهنگی

مرتبه علمی : استادیار 

تحصیلات : دکتری تخصصی (Ph.D) اقتصاد سلامت

شماره تماس : ۳۱۳۲۵۳۰۱-۰۳۴

دورنگار : ۳۱۳۲۵۲۹۲-۰۳۴

اهداف سازمانی

این معاونت در جهت آموزش و شکوفایی و استعدادهای دانشجویان که از اهداف اصلی دانشگاه است میکوشد با تهیه طرح و برنامه و در نهایت اجرای آن به منظور تأمین نیازهای رفاهی ، فرهنگی و نشاط دانشجویان به عنوان پل اصلی ، ارتباط دانشجو با دانشگاه ایفای نقش نماید .

مهمترین اهداف این معاونت ایجاد و ارتقای رفاه دانشجویان در خوابگاه­ها و سلف دانشجویی ، کشف استعدادها و تقویت بنیه فرهنگی دانشجویان ، ایجاد نشاط و بالا بردن روحیه جوانان دانشجو از طریق اجرای برنامه­های فرهنگی و ورزشی و در نهایت بهره­گیری از فکر و خلاقیت دانشجویان در طراحی و اجرای برنامه­ هاست .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.