چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۱

گزارش برگزاری گردهمایی حلقه های صالحین دانشگاه های تبریز به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز

بسیج

گردهمایی حلقه های صالحین دانشگاه های تبریز در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

به گزارش مفدا تبریز، حلقه های صالحین  به عنوان تربیت کننده جوانان کشور در عرصه های مختلف معرفتی، فکری و عملی  بستری را برای تربیت جوان مؤمن انقلابی می فراهم نماید؛ در این حالت است که حلقه های صالحین رسالت خود را به درستی انجام داده اند. در سال های اخیر حلقه های صالحین دانشگاه های تبریز فرصتی بوده برای تربیت جوانان دانشگاهی در راستای این چهار شاخصه که با عنایات حضرت حق به موفقیت هایی در این زمینه دست یافته است. 
گردهمایی حلقات صالحین دانشگاه های تبریز ظهر روز سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه با حضور گسترده دانشجویان و اساتید حلقات در تالار شایانمهر دانشکده پزشکی برگزار گردید.
این گردهمایی با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد و پس از آن حجت الاسلام و المسلمین محمدزاده، نماینده ولی فقیه در ناحیه دانشجویی استان به عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی خدمت دانشجویان و اساتید حلقات پرداخت.
در ادامه این گردهمایی نماهنگی با موضوع گزارش کار حلقات صالحین پخش گردید و حجت الاسلام و المسلمین حیدری، به ارائه گزارشی در رابطه با حلقات برگزار شده در دانشگاه های تبریز پرداخت.
پس از گزارش حجت الاسلام و المسلمین حیدری، دانشجویان حاضر به صورت هماهنگ به خواندن سرودی با موضوع انقلابی گری پرداختند و پس از آن حجت الاسلام و المسلمین کاملی فر، نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا به بیان سخنان خود با موضوع اهمیت تقوا و معنویت پرداخت.
پس از سخنان نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا، تجلیل از اساتید و مربیان حلقات صالحین انجام شد و از حجت الاسلام و المسلمین حیدری به عنوان نماینده اساتید و مربیان حلقات تقدیر گردید و دکتر محمدحسین صومی، حجت الاسلام و المسلمین کاملی فرد، حجت الاسلام و المسلمین محمدزاده، محمدرضا سلطانزاده و حجت الاسلام و المسلمین اکبری به نمایندگی از حجت الاسلام و المسلمین حیدری تقدیر کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.