شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹

سردار گیلانی نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی

نمره دانشکده علوم پزشکی در خدمات رسانی سیل ۲۰ است

شوشترنامه

آیین تجلیل از کارکنان فعال دانشکده علوم پزشکی شوشتر در جریان سیل فروردین ۹۸ در شعیبیه با حضور نماینده مردم در مجلس و فرماندار شوشتر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی شوشتر، در این مراسم نماینده شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از ستاد مدیریت بحران شهرستان شوشتر گفت: ستاد مدیریت بحران به نحو مطلوب و حساب شده ای مسائل شعیبیه را مدیریت کردند و در راس آن ها باید از مهندس پنبه دانه پور تشکر ویژه ای داشته باشم.
سهراب گیلانی اظهار کرد: از دانشکده علوم پزشکی و بیمارستان شعیبیه که حضور خوب، به موقع و تاثیرگذاری داشتند، بسیار ممنون و سپاسگزارم. به نظر بنده علوم پزشکی شوشتر در جریان سیلاب نمره ۲۰ گرفته است. به لطف خدا مشکل خاصی پیش نیامد و هیچ بیماری یا مسئله ای گریبانگیرمان نشد و بخش زیادی از این مسئله به جهت عملکرد علوم پزشکی در منطقه بود.
وی گفت: با توجه به اینکه بنده نماینده مجلس برای نظارت بر اوضاع خدمات رسانی در جریان سیلاب در استان بودم و به همین علت تمام شهرهای درگیر سیل را نظارت کردیم، به نظرم بهترین مدیریت را در شوشتر شاهد بودیم و خیلی قوی در این خصوص عمل شد که جای تقدیر ویژه دارد.


در بخشی دیگر از این برنامه نیز، فرماندار شوشتر گفت: سیلاب شعیبیه از لحاظ مالی، روحی و روانی و جنبه های دیگر خسارت ها و تلاطم بسیاری به همه وارد ساخت که باید در جهت رفع آن کوشش کرد.
حسین پنبه دانه پور اظهار داشت: وقتی مردم میبینند خادمانشان، نماینده شان در مجلس، و... شب و روز در حال تلاش بودند غیر از قدردانی چیزی نمی گفتند. در این بین دانشکده علوم پزشکی و دکتر ابول نژادیان نیز با پشتکار و تلاشی جهادی و کنترل بسیار خوب موجب این شدند که هیچگونه خطری برای مردم درگیر سیل در آن شرایط بد به وجود نیاید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.