دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۲

در ادامه رقابت های شورا صنفی

لیست صدای دانشجو دانشکده دندانپزشکی از برنامه های خود رونمایی کرد

دندون

پیام ارسالی این لیست در ادامه اطلاعیه قرار دارد

سخنوری به شرطی زیباست که با عمل همراه باشد،  زیباتر از آن عملی ست که بدون سخنوری انجام میشود، چیزی که سد راه پیشرفت است سخنوری بدون عمل است...!

 باز هم حال و هوای انتخابات و باز هم شعار... 
روزی که مجوز خوابگاه فجر برگردانده شد که ثمره ی جلسات متعدد شورای صنفی با شورای دانشگاه بود، در غبار بی خبری عده ای آن را با شوآف های خود کم رنگ جلوه دادند اما شورای صنفی که رسالت خود را پیگیری و نه ایجاد حاشیه می دانست سکوت اختیار کرد.  
پیگیری مجدانه مسئله بوفه: بوفه که حق مسلم هر دانشگاهی ست متاسفانه با توجه به شرایط خاص و قیمت نامعقولش مدتی تعطیل مانده بود  بازگشایی شد که آن از ثمره شورا بود.  
تا مشکلات شناسایی نشوند مطمئنا اقدام موثری برای حل آن صورت نمیگیرد، حل مسائل زیر حق مسلم ماست و همانطور که شورای صنفی وعده های پارسالش را به عمل تبدیل کرد ودر حد حرف باقی نماند، به هیچ عنوان تا حل شدن کامل مسائل زیر نیز کوتاه نخواهد آمد. قسمتی از اهداف کوتاه مدت شورای صنفی: تعیین ناظر بوفه، خدمات درمانی رایگان دانشکده برای دانشجوهای دندانپزشکی، پیگیری اعطای وام ضروری به دانشجوهای دندانپزشکی برای خرید تجهیزات مورد نیاز، پیگیری کمبود مواد مختلف لابراتوار و بخش ها در سطح دانشگاه و در صورت عدم پاسخگویی مناسب از وزارت با کمک شورای صنفی مرکزی
ائتلاف صدای دانشجو(شورای صنفی فعلی)

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.