نمایش همه
 • تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری چهارشنبه 10 آذرماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۹-۱۰ ۰۹:۰۴

  تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری چهارشنبه ۱۰ آذرماه ۱۴۰۰؛

  «توپ طلای هفتم در دستان لیونل مسی،توقف شکست!، دربی را به داور می‌بازیم، توپ طلا و دعواهای همیشگی و پرت‌ترین توپ طلا برای بدترین مسی» را در روزنامه‌های ورزشی و هنری امروز دنبال کنید.

 • تیتر روزنامه‌های صبح چهارشنبه 10 آذرماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۹-۱۰ ۰۸:۵۷

  تیتر روزنامه‌های صبح چهارشنبه ۱۰ آذرماه ۱۴۰۰؛

  «پیش‌نویس، توافق نیست، پرونده لغو تحریم‌ها در ایستگاه کارگروه‌ها، ۱۰۰ روز شعار یا عمل، حرف‌هایمان را در ایران می‌زنیم، مدرسه جنگلی برای کورکان کار، واکنش‌های منفی به هفتمین توپ طلای مسی و ناکامی اواندوفسکی، سیگنال‌های مثبت ودیوار بلند میان مردم و دولت برداشته شده است» را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.

 • تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری سه‌شنبه 9 آذرماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۹-۰۹ ۰۸:۲۶

  تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری سه‌شنبه ۹ آذرماه ۱۴۰۰؛

  «شاگردان محرم بی‌خیال صدر نمی‌شوند، صعود به رده دوم قبل از شهرآورد، فرصت سوزی آبی‌ها در جنوب، گروگان گیری فوتبال!، دور از برد، ۸ آذر روز فوتبال خراسان شود، صوت‌های ملکوتی خاطره‌انگیز، فریاد پنالتی از آبادان تا آزادی، استقلال نمی‌بازد فقط مساوری می‌کند، دربی به احتمال ۹۹ درصد تماشاگر ندارد، داستان فدراسیون خوبان عالم و سبقت پرسپولیس در پیچ دربی» را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.

 • تیتر روزنامه‌های صبح سه‌شنبه 9 آذر ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۹-۰۹ ۰۸:۱۹

  تیتر روزنامه‌های صبح سه‌شنبه ۹ آذر ماه ۱۴۰۰؛

  «مشت پر ایران در مذاکرات، آنتن پر از مستند، اولویت ایران لغو همه تحریم‌ها است، رویارویی منطقی ایران در برابر بی‌منطقی غرب، ایران جدی‌تر از همیشه در وین، برای تفاهم اراده جدی داریم، شکستن بن‌بست گازی بدون برجام، تا زمانی که فشار ادامه دارد سخن از توافق گزاف است، سبک زندگی جدید مانع اصلی فرزندآوری، لذت تماشای بازی رئال مادرید با حق ماموریت دلاری، نشانی دادسرای رسانه را حفظم، ایران برای توافق مصمم است، دانشجوی مومن و انقلابی کیست؟ و تامین گاز پنج استان شمالی» را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری یک‌شنبه 7 آذرماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۹-۰۷ ۰۸:۱۴

  تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری یک‌شنبه ۷ آذرماه ۱۴۰۰؛

  «پایان کار تکواندوی زنان ایران به ۳ مدال، باید فقط دیوانه باشید، از دل فقر آمدم و تاریخ ساز شدم، انسان امروزی به هنر نیاز دارد، آتلانتا در انتظار آزمون، استقلال فرانسوی در برزیل ایران، امیری به پیشنها گران قیمت تیم‌های اماراتی‌ نه گفت، چراغ روشن کارگاه کلاه دوزی و شیدایی طلا در ریاض» را در روزنامه‌های ورزشی و هنری امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های صبح یکشنبه 7 آذرماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۹-۰۷ ۰۸:۰۸

  تیتر روزنامه‌های صبح یکشنبه ۷ آذرماه ۱۴۰۰؛

  «قهرمانان جنگ هنوز مخاطب دارند، دست‌های باز در وین، با میراث فاخر، تدارک آشوب برای تضعیف مذاکرات هسته‌ای، همه چیز درباره آخرین جهش ویروس کرونا، ایرانیان می‌توانند با آرامش به کشور سفر کنند، دلایل توقف ابر پروژه ملی، از غربت غرب تا آغوش وطن و فخر برنامه‌ هسته‌ای ایران» را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری شنبه 6 آذر ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۹-۰۶ ۰۹:۲۷

  سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری شنبه ۶ آذر ماه ۱۴۰۰؛

  «افتخار ثبت‌نام من در گینس متعلق به مردم است، مجیدی: قدم بعدی ما حق پخش است، پرسپولیس مقابل نفت عالی بود، توسعه ورزش همگانی زمینه ساز نشاط و سلامت اجتماعی است، دن‌دیگو در ناپل جاودانه شد، عکس یادگاری زیر دوربین مرگ، علی کریمی: شاید اسکوچیچ تا پایان رقابت‌های مقدماتی جام جهانی هم نماند و داور بازی پرسپولیس محروم شد» را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.

 • تیتر روزنامه‌های شنبه 6 آذر ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۹-۰۶ ۰۹:۲۰

  تیتر روزنامه‌های شنبه ۶ آذر ماه ۱۴۰۰؛

  «برگزاری جلسه شورای عالی مجازی پس از ۱۱ سال، چینش میز وین با شروط ایران، زنی به وسعت ایران، اصلاح ساختار حقوق و دستمزد، عملیات گروسی، عکس یادگاری زیر دوربین مرگ، دولت سیزدهم از صنعت توسعه فضایی کاملا حمایت می‌کند، پیوست اقتصادی مذاکرات هسته‌ای، معمای تامین مالی و مرزها را فوری ببندید» را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه های سه شنبه 2 آذر ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۹-۰۲ ۰۹:۳۵

  سر تیتر روزنامه‌های سه شنبه ۲ آذر ماه ۱۴۰۰؛

  «شنبه ارزانی لبنیات هنوز نیامده است، امیدوارتر شده‌ام، اجرای عدالت یا حربه سیاست، جایزه به ناامن‌ترین ساختمان تهران، آخرین گردنه برجام، ناکارآمدی در توزیع کالا، کم فروشی در ویزیت و قصه خوش‌نام در محله قیام» را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید

 • سر تیتر روزنامه‌های سه‌شنبه 2 آذرماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۹-۰۲ ۰۹:۲۷

  سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری سه‌شنبه ۲ آذرماه ۱۴۰۰؛

  «پرسپولیس در سید یک آسیا، بابک مرادی از استقلال کنار گذاشته شد، گفت در خط دفاع بازی نمی‌کنم و اخراج شد، پرسپولیس در همچنان مدعی اول قهرمانی است، آل کثیر گزیه جدی نیمکت نشینی شد، بلیت صد هزار تومانی برای حضور در آزادی، آمده‌ام تا نسل آینده را بسازم، گل کاملا پوچ!، نیازی به عذرخواهی طارمی نیست اسکوچیچ مراقب مصاحبه‌هایش باشد، شرط پرسپولیس همچنان پابر جا است و یاران آزمون به دنبال قطعی کردن لیگ اروپا» را در روزنامه‌های امروز ورزشی و هنری دنبال کنید.

 • تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری دوشنبه یک آذر ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۹-۰۱ ۰۷:۰۳

  تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری دوشنبه ۱ آذر ماه ۱۴۰۰؛

  «استقلال گران‌ترین، استقلال و پرسپولیس جزء ۱۰ باشگاه برتر، کاش سولدو زودتر آمده بود، اسکوچیچ و شکستن یک رکورد تاریخی در صورت برد عراق، اسکوچیچ مسافر پرتغال شد و مقایسه تیم اسکوچیچ و کی‌روش مثل مقایسه بنز و BMW است» را در روزنامه‌های ورزشی و هنری امروز دنبال کنید.

 • تیتر روزنامه‌های دوشنبه 1 آذر ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۹-۰۱ ۰۶:۵۷

  تیتر روزنامه‌های دوشنبه ۱ آذر ماه ۱۴۰۰؛

  «خفگی شهرها زیر بار بی‌مسئولیتی مدیران، در اندرونی صهیونیست‌ها، اصلاحات ساختاری، زخم امارت، ۴۰ درصد دولت هنوز تکمیل نشده است، مناطق آزاد نباید دروازه واردات بی‌رویه کالا شوند، سقوط قیمت بلیت هواپیما و سه گام به نفع معیشت مردم» را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید

 • روزنامه‌های ورزشی و هنری شنبه ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۰؛ ۱۴۰۰-۰۸-۲۹ ۰۸:۳۹

  روزنامه‌های ورزشی و هنری شنبه ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۰؛

  "هیچی به هیچی!، همه مدعیان قهرمانی مساوی کردند، قحطی گل در روز پاگشای هواداران، پرسپولیس زور بردن ندارد و حالا نوبت حمایت از زهره کودایی است" را در روزنامه‌های ورزشی و هنری دنبال کنید.

 • روزنامه‌های صبح شنبه ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۰؛ ۱۴۰۰-۰۸-۲۹ ۰۸:۳۵

  روزنامه‌های صبح شنبه ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۰؛

  "اعتماد ۷۰ درصدی به دولت رییسی، اعتراض نصف جهان، مردم را در تصمیمات سهیم می‌کنیم نه غافلگیر، زهره کودایی دختر ایران و کاشت حق اعتراض" را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری چهارشنبه 26 آبان ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۸-۲۶ ۰۸:۴۰

  سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری چهارشنبه ۲۶ آبان ماه ۱۴۰۰؛

  اقتدار ایرانی/امیری ایران

  «فقط یک گام تا صعود، فیفا: ایران در آستانه رزرو بلیت قطر، ۹۰ درصد راه صعود به جام‌جهانی را طی کردیم، سور و سات صعود، اقتدار ایرانی، اسکوچیچ روی ابرها رکورد باور نکردنی، چشمک به جام جهانی، قطر بدون توقف، امیری ایران»

 • سر تیتر روزنامه‌های صبح چهارشنبه 26 آبان ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۸-۲۶ ۰۸:۲۹

  سر تیتر روزنامه‌های صبح چهارشنبه ۲۶ آبان ماه ۱۴۰۰؛

  در مذاکرات هسته‌ای برای لغو همه تحریم‌ها کاملا جدی هستیم/ رسیدیم پشت دروازه‌های جام جهانی

  «دست رد مجلس به سینه برادر داماد شهردار، همگرایی علیه تحریم، معاملاه ژاپن با آمریکا بر سر ایران، «نه» معنادار بهارستان به دولت، صبح نو، رای منفی پارلمان به فیاضی، در مذاکرات هسته‌ای برای لغو همه تحریم‌ها کاملا جدی هستیم، با افسانه یارانه پنهان شوک درمانی ممنوع، مسؤولان به سیاه بازی اعتقادی ندارند، طرح‌های عجولانه صیانت، غیر منتظره از بهارستان و سند جامع همکاری بلندمدت دو کشور ایران و روسیه» را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری سه‌شنبه 25 آبان ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۸-۲۵ ۰۹:۰۲

  سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری سه‌شنبه ۲۵ آبان ماه ۱۴۰۰؛

  ایران_سوریه ۱۹:۳۰ پیش به سوی جام‌جهانی/در «امان»خدا

  «ایران به دنبال تکرار پیروزی دور رفت، در «امان»خدا، جستجوی صعود درپایتخت اردن، پیروزی بر سوریه تا حدودی کار صعود را تمام می‌کند، پیش به سوی قطر، بازگشت طارمی به نفع هر دو طرف است، نزدیک شدن به هدف سریع‌ترین صعود، بنفیکا با طیبی به صدر رسید، من پیراهن مهدی را نخواستم، ایران_سوریه ۱۹:۳۰ پیش به سوی جام‌جهانی، دو قدم مانده به صعود و از مورچه صلاح تا کهکشان رونالدو و سوسک هیتلر و آزمون کیفیت» را در روزنامه‌های ورزشی و هنری امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های سه‌شنبه 25 آبان ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۸-۲۵ ۰۸:۵۳

  سر تیتر روزنامه‌های سه‌شنبه ۲۵ آبان ماه ۱۴۰۰؛

  روابط ایران و ترکیه را به سطح همکاری‌های بین‌المللی برسانیم/ دهه هشتادی‌ها عاشق علمی_تخیلی‌های وارداتی

  «شعر یادت نره!، روابط ایران و ترکیه را به سطح همکاری‌های بین‌المللی برسانیم، خیز ایران و ترکیه برای همکاری بلند مدت، علیه دانه درشت‌ها، ماهی علی دایی، عنکبوت رامبد و زنبور بردپیت، زخم زمین کمین سرما، نقش راه تحول نظام اداری، کلوزآب، دهه هشتادی‌ها عاشق علمی_تخیلی‌های وارداتی، اختصاص کمک هزینه به سینماهای فعال، دستورات ویژه ۱۱ گانه رییس دستگاه قضا برای مقابله با قاچاق کالا و ارز، تکرار تاریخ، در میدان ۶ ساعت بعد از حادثه و رنج تولید از قیمت‌های دستوری» را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری دوشنبه 17 آبان ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۸-۱۷ ۰۸:۵۰

  سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری دوشنبه ۱۷ آبان ماه ۱۴۰۰؛

  تیم ملی قربانی اختلاف ستاره و سرمربی/فینال پنجم یزدانی و تیلور این بار در تگزاس

  «۱۳ آذر شهرآورد پایتخت، اسکوچیچ اشتباه بزرگی مرتکب شد، جواد نکونام سرمربی فولاد خوزستان شد، سردار مامور مهار دراگان!، خداداد:طارمی بی‌انضباطی نکرده است او حق آزادی بیان دارد، دو بازیکن تاجیک به تیم پرسپولیس منتقل شدند، فوتبال مشهد هنوز غریبه پرست است، بی‌خیری طارمی!، تیم ملی قربانی اختلاف ستاره و سرمربی، آزمون: داداش انشاءالله به زودی می‌بینمت، طارمی در نقش روی کین و کانتونا، فینال پنجم یزدانی و تیلور این بار در تگزاس» را در روزنامه‌های ورزشی و هنری امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های صبح دوشنبه 17 آبان ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۸-۱۷ ۰۸:۴۱

  سر تیتر روزنامه‌های صبح دوشنبه ۱۷ آبان ماه ۱۴۰۰؛

  تاخت و تاز نیروهای چهارگانه ارتش در رزمایش ذوالفقار ۱۴۰۰/حذف ستاره به بهای نظم

  «معمای توقف حراج اوراق، تکرار داستان قدیمی مربی سالاری یا بازیکن سالاری، روسیه نیازمند ایران است، گرانی‌های افسار گسیخته صدای مجلس را هم در آورد، خود زنی تاکتیکی!، بی‌باک مثل یوز، حذف ستاره به بهای نظم، تاخت و تاز نیروهای چهارگانه ارتش در رزمایش ذوالفقار ۱۴۰۰، قدرت نمایی ارتش در کرانه مکران، ترور تافرجام در نیمه شب و تهران چهارمین کشور گران دنیا در مسکن» را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های شنبه 15 آبان ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۸-۱۵ ۰۸:۵۷

  سر تیتر روزنامه‌های شنبه ۱۵ آبان ماه ۱۴۰۰؛

  دانشجویی پشت درهای بسته دانشگاه!/چراغ سبز استقلال و سپاهان به پرسپولیس

  «حافظیه برای فرهاد خوش یمن نیست، بازگشت شاگردان گل‌محمدی؟،پیروزی شیرین هوادار، استقلال در کلانتری، اسکوچیچ کاندیدای بهترین مربی ملی جهان، استقلال در کلانتری!، تاوان ناهماهنگی را می‌دهیم، استقلال یک نفس کم آورد، چراغ سبز استقلال و سپاهان به پرسپولیس و نیوکمپ در در انتظار مهندس، دانشجویی پشت درهای بسته دانشگاه!» را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های صبح شنبه 15 آبان ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۸-۱۵ ۰۸:۱۶

  سر تیتر روزنامه‌های صبح شنبه ۱۵ آبان ماه ۱۴۰۰؛

  حضور صمیمانه سید ابراهیم رییسی در سیاه چادر عشایر مهدی شهر استان سمنان/روایتی متفاوت از دیدار مدیران رسانه با رییس دولت سیزدهم

  «اردوغان در سراشیبی سقوط، ۸ آذر دور جدید مذاکرات در وین، تضمین فروش نفت بیشتر، حال ترکیه بد است حال اردوغان بدتر، وضعیت انبارهای سازمان اموال تملیکی غیر قابل تحمل است، رفع و خنثی سازی دوبال تحریم ستیزی، سیلی ایرانی، ۴ ایستگاه بازگشایی، مذاکرات بر مدار صفر درجه، مهلت دو هفته‌ای اژه‌ای برای ساماندهی انبارها و کالاهای دپو شده، لنگرگاه امن، نقدی بر فیم قهرمان اثر اصغر فرهادی، روایتی متفاوت از دیدار مدیران رسانه با رییس دولت سیزدهم و بارش امید، کاروانسرای افضل جهانی می‌شود، باران امید در شهرهای ایران، سه ساعت با رییس جمهور و حضور صمیمانه سید ابراهیم رییسی در سیاه چادر عشایر مهدی شهر استان سمنان» را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری چهارشنبه 12 آبان ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۸-۱۲ ۰۸:۵۸

  سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری چهارشنبه ۱۲ آبان ماه ۱۴۰۰؛

  نخستین مدال بوکس ایران در تاریخ رقابت‌های جهانی

  «ژستد با پیراهن شماره ۳۹ به مبدان می‌رود، سید جلال رکوردار پاس صحیح در پرسپولیس، دانیال شه بخش تاریخ ساز شد، درخشش طلای سنگین وزن جهان بر سینه میرزازاده، درخشش ادامه دار امیر، جدال میلی‌متری پورتو و اتلتیکو و زلزله مدیریتی در پرسپولیس» را در روزنامه‌های ورزشی و هنری امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های صبح چهارشنبه 12 آبان ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۸-۱۲ ۰۸:۵۱

  سر تیتر روزنامه‌های صبح چهارشنبه ۱۲ آبان ماه ۱۴۰۰؛

  تجربه موفق گفت‌وگوی انتقادی

  «بیماران پروانه‌ای نیازمند ارتقای سطح درمان، «ایران جوان» قانون شد، شوالیه تاریکی، سرمربی‌گری برازنده مهدوی‌کیا است، در انتظار روزهای خوش صداوسیما، پنجره‌ای به آینده، اشغالگران و طالبان همچنان بی‌توجه به جان مردم، نخستین گام نجات مردم، حکم بهارستان قصور روحانی در مدیریت بحران کرونا، ارسال پرونده به قوه قضاییه، موتیف‌های غذایی کشورهای مختلف جهان، نخل‌ها می‌میرند! و تجربه موفق گفت‌وگوی انتقادی» را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری سه‌شنبه 11 آبان ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۸-۱۱ ۰۹:۳۹

  سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری سه‌شنبه ۱۱ آبان ماه ۱۴۰۰؛

  واریز پاداش ۸۰ میلیاردی مدال آوران/۳ فرنگی‌کار ایرانی در فینال امیدهای جهان

  «کابوس سرخ در اراک، تکرار تساوی فصل قبل، راکتور اراک، از حریف بدتر بودیم و حتی شایستگی تساوری را نداشتیم، واریز پاداش ۸۰ میلیاردی مدال آوران، ۳ فرنگی‌کار ایرانی در فینال امیدهای جهان و پورتو پشت طارمی در آمد» را در روزنامه‌های ورزشی و هنری امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های صبح سه‌شنبه 11 آبان ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۸-۱۱ ۰۹:۳۳

  سر تیتر روزنامه‌های صبح سه‌شنبه ۱۱ آبان ماه ۱۴۰۰؛

  دستور رییس قوه قضائیه برای ترخیص فوری کالاها از گمرک /جلسه فوق‌العاده در قلب میدان

  «قمارخانه ترکیه، خیریه دزدها!، اقدام نمایشی کره‌جنوبی با اهدای ماسک سه هزار تومانی!، ستاد احیا در مسیر جدید، ابهام درباره آینده الکاظمی، دو برابر شدن جمعیت «زیر خط فقر» طی سه سال اخیر، آمریکا تضمین دهد، وداع آخر، قصه روحانی و آیا آمریکایی‌ها هم جشن شب یلدا برگزار می‌کنند؟، دستور رییس قوه قضائیه برای ترخیص فوری کالاها از گمرک و جلسه فوق‌العاده در قلب میدان» را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری دوشنبه 10 آبان ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۸-۱۰ ۰۸:۲۲

  سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری دوشنبه ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۰؛

  تیم کیا به سمت قله آسیا/مجوز حرفه‌ای استقلال و پرسپولیس صادر شد

  «مجوز حرفه‌ای استقلال و پرسپولیس صادر شد، صعود جلوی چشم میزبان، باید با ۹ امتیاز صعود می‌کردیم، امیدوارم تهدید AFC منجربه خصوصی شدن شود، تیم کیا به سمت قله آسیا، از کورس جانمان، وریا دیگر پنالتی نمی‎زند!، صدور مجوز حرفه‌ای دو ساعته برای سرخابی‌ها و گذر آلومینیوم به پرسپولیس افتاد، دست در دست انسانیت، چیزی شبیه فاجعه و عدم همکاری سیما با سینما»

 • سر تیر روزنامه‌های صبح دوشنبه 10 آبان ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۸-۱۰ ۰۸:۰۰

  سر تیر روزنامه‌های صبح دوشنبه ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۰؛

  رمز گشایی از خبر خوش آذرماه/قهرمان جهان، زمین خورده مردم

  «ایستگاه اول عدالت یارانه‌ای، بودجه رتبه‌بندی معلمان همچنان بلاتکلیف، دپوی ۷ میلیون تن کالای اساسی در گمرک و بنادر کشور، وعده‌های ماه آذر، ریزش آوار بورس بر سر سهامداران، روایت پشیمانی شیخ، تهران شهر بی دفاع!، نمره مردودی در منع تردد شبانه، سفر به قلب مشکلات و سم گلاسکو» را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری یکشنبه 9 آبان ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۸-۰۹ ۰۸:۴۵

  سر تیتر روزنامه‌های ورزشی و هنری یکشنبه ۹ آبان ماه ۱۴۰۰؛

  ساز استقلال کوک شد/سفر به پایتخت پنیر ایران

  «قول می‌دهم هواداران از فوتبالمان لذت ببرند، هوادار ما را شگف زده کرد، همیشه پیروز بر فیروز، ببرو مقتدر صعود کن، ساز استقلال کوک شد، گل طارمی به یبرانوند مردود اعلام شد، نتیجه اعتصاب!، سفر به پایتخت پنیر ایران و خوش نواز» را در روزنامه‌های امروز ورزشی و هنری دنبال کنید.

 • سر تیتر روزنامه‌های یکشنبه 9 آبان ماه 1400؛ ۱۴۰۰-۰۸-۰۹ ۰۸:۴۰

  سر تیتر روزنامه‌های یکشنبه ۹ آبان ماه ۱۴۰۰؛

  آمریکا مقهور قدرت پهپادی ایران/پلاک روی یوز نشست

  «قیمت مسکن ترمز گرفت، آل سعود زیر تیغ انصارالله، آمریکا مقهور قدرت پهپادی ایران، دستان خالی، سفر به پایتخت پنیر ایران، مردم در انتظار ۳ وعده بنزینی دولت، بربام آگاهی، طرح جمعیتی مجلس چه می‌گوید، ۱۰۰ مجکوم به اعدام عفو شدند ۷۶ زندانی سیاسی هم، بیانیه مشترک بایدن و مکرون درباره برنامه هسته‌ای ایران، تشدید خروج سرمایه از بورس، هزار دستان، حاشیه‌های حل شدنی حاشیه نشینی، تهران به باران رسید، سرجوخه به دنبال شاخ‌های شرط بندی و پلاک روی یوز رسید» را در روزنامه‌های امروز دنبال کنید.