نمایش همه
 • مفدا تبریز ۱۴۰۰-۰۱-۲۶ ۱۲:۱۷

  مدیریت امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد:

  آغاز ثبت نام داوطلبان عضویت در شورای صنفی دانشجویان

  در اطلاعیه مدیریت امور دانشجویی دانشگاه آمده است: دانشجویان علاقه مند برای کاندیداتوری در انتخابات شورای صنفی در  مقطع عمومی و مقطع دستیاری و Ph.D می توانند از روز شنبه، ۲۸ فروردین ماه جاری، تا روز جمعه، ۳ اردیبهشت ماه جاری، به صورت مجازی ثبت نام کنند. 

 • دهقانی ۱۴۰۰-۰۱-۲۴ ۱۶:۳۸

  مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در گفت و گو با مفدا تبریز مطرح کرد:

  انجام تست رپید کرونا در خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز

  دکتر غلامعلی دهقانی اظهار کرد: از ۳۸۰ نفر از دانشجویان دختر و پسر ساکن خوابگاه های گلستان، بوستان، کوثر، فجر، آزادی و قدس و همچنین ۷۰ نفر از پرسنل شاغل در بخش های خوابگاهی، تغذیه و خدمات قبل از ورود به خوابگاه ها و محیط  کاری تست رپید کرونا گرفته و نتیجه تست همه دانشجویان و پرسنل شرکت کننده منفی اعلام شد.

 • مفدا تبریز ۱۴۰۰-۰۱-۲۰ ۱۳:۱۶

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در لایو اینستاگرامی خبر داد:

  اختصاص ۳۵۰۰ تخت‌ برای بیماران کرونایی در آذربایجان‌شرقی/ رتبه بیستم استان از نظر ابتلا به کرونا

  دکتر محمدحسین صومی اظهار کرد: در حدی که بتوانیم فقط بستری‌های انتخابی را حذف می‌کنیم و تمامی ظرفیت باقی مانده را در حوزه کرونا اختصاص می‌دهیم تا بتوانیم خدمات درستی ارائه بدهیم. در شرایط افزایش یابنده در حد ۳۵۰۰ تخت را با حفظ ارائه خدمت به سایر بیماران، برای کرونایی‌ها اختصاص می‌دهیم اما اگر شرابط بدتر شود، باید به فکر بیمارستان‌های صحرایی باشیم.

 • بازنشستگان تبریز ۱۳۹۹-۱۲-۲۵ ۰۸:۳۲

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز مطرح کرد:

  بازنشستگان، سرمایه های فکری و معنوی معاونت فرهنگی و دانشجویی هستند

  دکتر مهدی نظری اظهار کرد: بازنشستگان، بهترین ساعات و بهترین روزهای زندگی خود را در راستای خدمت به مردم، توسعه آبادانی کشور به کار گرفته اند و اگر فعالیت نیروی جوان شاغل  با فکر و تجربه بازنشستگان همراه شود، بیشترین اثرگذاری را خواهد داشت و برنامه ریزی موفق  با استفاده از تجربیات بازنشستگان امکان پذیر است.

 • درستی ۱۳۹۹-۱۲-۲۴ ۰۸:۳۳

  معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تبریز مطرح کرد:

  اولویت تزریق واکسن کرونا به دانشجویان بر اساس ارائه خدمت به بیماران کرونایی است

  دکتر عباسعلی درستی اظهار کرد: پرسنل مراکز بهداشتی ۱۶ و ۲۴ ساعته به سبب درگیری زیاد با بیماران کرونایی در اولویت های تزریق واکسن کرونا قرار دارند و دانشجویانی که در این مراکز فعالیت دارند به مانند پرسنل در اولویت واکسیناسیون کرونا هستند.

 • خوابگاه تبریز سری دوم ۱۳۹۹-۱۲-۱۳ ۰۸:۱۴

  با حضور رئیس دانشگاه صورت گرفت؛

  بازدید نمایندگان دانشجویی از خوابگاه بزرگ دخترانه «تلاش» دانشگاه علوم پزشکی تبریز

  در بازدید نمایندگان دانشجویی از خوابگاه بزرگ دخترانه «تلاش»، دکتر محمدحسین صومی، شخصا، بخش‌های مختلف این خوابگاه بزرگ را به دانشجویان معرفی کرد و نظرات دانشجویان را برای تجهیز و آماده سازی خوابگاه بزرگ دخترانه «تلاش» که در آستانه افتتاح قرار دارد، جویا شد و دانشجویان نیز به ارائه دیدگاه‌های خود در این زمینه پرداختند. 

 • قرآن تبریز ۱۳۹۹-۱۲-۱۱ ۲۱:۵۲

  برگزاری نمایشگاه پوستر «امر به معروف و نهی از منکر» و «سبک زندگی اسلامی_ایرانی» در دانشگاه علوم پزشکی تبریز

  در نمایشگاه پوستر «امر به معروف و نهی از منکر» و «سبک زندگی اسلامی_ایرانی»، ۱۵ پوستر به صورت تابلوی دیواری و ۲۰ تابلو به صورت مستقر در استند سه پایه بوم با مضامین «امر به معروف و نهی از منکر» و «سبک زندگی اسلامی_ایرانی» و برگرفته از آیات قرآن کریم در مرکز آموزشی و درمانی امام رضا(ع)، معاونت درمان دانشگاه و درمانگاه ابن سینا در معرض دید قرار داده شده است. 

 • تبریز ۱۳۹۹-۱۲-۰۹ ۱۷:۰۹

  در روزهای آینده انجام خواهد شد؛

  انعقاد تفاهم نامه همکاری برای تکمیل و تجهیز خوابگاه جدید متاهلی "شهدای سلامت دانشگاه"

  در دیدار معاون فرهنگی  و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت مقرر شد تفاهم نامه همکاری میان صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی تبریز در روزهای آینده منعقد گردد تا بر اساس این تفاهم نامه، وزارت بهداشت در تکمیل و تجیهز خوابگاه جدید متاهلی دانشگاه، همکاری نماید و تا پایان سال، کمک مالی برای تکمیل و تجهیز این خوابگاه در اختیار مسئولان دانشگاه قرار دهد. 

 • مفدا تبریز ۱۳۹۹-۱۲-۰۶ ۰۷:۴۷

  آغاز طرح ملی غربالگری سلامت روان دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی تبریز

  دکتر خداداد خدادادی اظهار کرد: دانشجویان جدید الورود در تمامی مقاطع تحصیلی دانشگاه های علوم پزشکی باید در اسرع وقت برای شرکت در غربالگری سلامت روان به صفحه «مقیاس خودسنجی وضعیت روان شناختی ویژه دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی» به نشانی   https://ccsm.behdasht.gov.ir/login  مراجعه و در این طرح شرکت کنند. 

 • بازدید اصلی تبریز ۱۳۹۹-۱۲-۰۵ ۰۹:۳۰

  در آستانه افتتاح و آغاز بهره‌برداری از بزرگترین خوابگاه دانشجویی کشور؛

  بازدید مشاور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از پروژه‌های خوابگاهی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی تبریز

  مشاور معاون فرهنگی  و دانشجویی وزارت بهداشت در جریان بازدید از امکانات خوابگاهی و رفاهی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، گفت: دانشگاه علوم پزشکی تبریز دارای پتانسیل بسیار زیادی در حوزه خوابگاهی است و طرح‌ها و پروژه‌های رفاهی این دانشگاه می‌تواند الگویی برای دانشگاه‌ها باشد. وی همچنین قول مساعد داد معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از طرح‌های عمرانی، رفاهی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور خصوصاً پروژه‌های خوابگاهی مختص دانشجویان متأهل حمایت خواهد کرد.

 • نشریات تبریز ۱۳۹۹-۱۲-۰۳ ۰۸:۵۳

  صدور مجوز نشریات «التیام»، «افق»، «حامی» و «Brain and Cognition»؛

  ۴ نشریه به جمع نشریات دانشگاه علوم پزشکی تبریز پیوستند

  در  یازدهمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی علوم پزشکی تبریز در سال جاری، مجوز انتشار نشریات «التیام»، «افق»، «حامی» و «Brain and Cognition» صادر شد. همچنین با تغییر در سمت‌های نشریات «راه نشان»، «تمنای وصال» و «حورا» موافقت شد.

 • امر به معروف تبریز ۱۳۹۹-۱۱-۲۷ ۱۳:۵۹

  توسط دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان انجام گرفت؛

  اهدای تندیس ایثار پزشکی به رئیس، معاون فرهنگی و دانشجویی و معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز

  تندیس ایثار پزشکی و لوح تقدیر به رئیس دانشگاه، معاون آموزشی و معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز  از سوی حجت الاسلام محمد حسن نستوهی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان آذربایجان شرقی اهدا شد. 

 • امر به معروف تبریز ۱۳۹۹-۱۱-۲۷ ۱۳:۵۴

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز مطرح کرد:

  فریضه امر به معروف و نهی از منکر مظلوم واقع شده است

  دکتر محمدحسین صومی از امر به معروف و نهی از منکر به عنوان فریضه های مظلوم یاد کرد و گفت: بخشی از نابسامانی‌های جامعه به این دلیل است که این دو واجب فراموش و مهجور واقع شده اند  و بدون شک اگر به این دو واجب عمل شود بسیاری از ناهنجاری‌ها، اصلاح می گردد.

 • جلسه تبریز ۱۳۹۹-۱۱-۲۵ ۲۰:۵۳

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز مطرح کرد:

  تجهیز خوابگاه جدیدالاحداث با سرعت و رعایت دقیق استانداردها در حال انجام است

  دکتر مهدی نظری با بیان اینکه خوابگاه جدیدالاحداث دخترانه در آخرین مراحل تجهیز قرار دارد، گفت: تمامی جزئیات در مرحله تجهیز در نظر گرفته می شود تا با افتتاح و بهره برداری از آن در آینده ای بسیار نزدیک، دانشجویان دختر در شرایطی کاملا مناسب در این خوابگاه مستقر شوند. 

 • کمک مومنانه تبریز ۱۳۹۹-۱۱-۲۲ ۱۱:۳۴

  به همت بسیج دانشجویی و کانون خیریه چتر سبز دانشگاه علوم پزشکی تبریز؛

  توزیع بسته‌های معیشتی مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه آغاز شد

  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب تبریز اظهار کرد: تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی در دوران شیوع کرونا نشانه‌ای از میزان بالای همبستگی در میان مردمان جامعه  و موید نقش موثر و اهمیت بالای همبستگی است. 

 • مفدا تبریز ۱۳۹۹-۱۱-۲۲ ۰۹:۳۲

  قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی تبریز در اولین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشگاه‌های علوم پزشکی شمال غرب کشور

  در اولین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی شمال غرب کشور، دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی تبریز توانستند ۱۰ عنوان اول تا سومی را به دست آورند که کسب ۴ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۲ مدال برنز در کارنامه ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه ثبت شد. 

 • 1 ۱۳۹۹-۱۰-۲۹ ۱۲:۴۴

  اولین جلسه شورای مرکزی کانون تبسم سلامت دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد

  دبیر جدید کانون تبسم سلامت دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: حضور موثر در  اولین رویداد دوشنبه های فرهنگی، برنامه ریزی برای روزها و ماه های آتی، اطلاع رسانی جامع تر برنامه ها، اهمیت همکاری با سایر کانون ها و اهمیت انتخاب عنوان و جایزه مناسب برای مسابقات در راستای افزایش مشارکت دانشجویان در حوزه  سلامت در این جلسه مورد بحث و بررسی میان اعضای شورای مرکزی کانون تبسم سلامت دانشگاه قرار گرفت. 

 • فیضی ۱۳۹۹-۱۰-۲۷ ۰۷:۴۵

  نتایج اولیه «پیمایش ملی سرمایه فرهنگی» در دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه دو بررسی شد

  مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: مهمترین بخش این جلسه  به آسیب شناسی وضع موجود و اشاره به دلایل کاستی ها و خلاء های موجود در ساختارها و سازوکارهای مرتبط با فضای فرهنگی دانشگاه، خوابگاه و... اختصاص یافته بود. 

 • مفدا تبریز ۱۳۹۹-۱۰-۱۸ ۱۶:۰۶

  مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز مطرح کرد:

  فعالیت های فرهنگی دانشجویان بایستی پیوسته و مداوم باشند

  محمود فیضی در جمع دبیران کانون های فرهنگی دانشگاه گفت: اراده، هدفمندی، شناخت و آگاهی از ویژگی دانشجویان کنش‌گر ساختارمند است و دانشجویان برای کنش‌گری مؤثر باید به قوانین، آیین‌نامه‌ها و هم چنین به تاریخ، فرهنگ و هویت دانشگاه و کانونی که در آن فعالیت می‌کنند، آگاهی داشته باشند. 

 • مفدا تبریز ۱۳۹۹-۱۰-۱۴ ۱۲:۵۸

  در دانشگاه علوم پزشکی تبریز؛

  چهارمین هفته از رویداد «دوشنبه‌های فرهنگی» دانشگاه چگونه گذشت؟

  برگزاری مراسم عزاداری در سوگ حضرت فاطمه زهرا(س)، فراخوان ارسال عکس برای نمایشگاه سردار دل ها، برگزاری کارگاه گویندگی  از برنامه های هفته چهارم بودند که با استقبال دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز به صورت مجازی برگزار شدند.

 • سالگرد سردار سلیمانی تبریز سری دوم ۱۳۹۹-۱۰-۱۳ ۱۷:۱۶

  در مراسم اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز مطرح شد:

  خدا مشتری شهدا و تنها معامله با خداوند، دارای ارزش است

  مراسم اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و با همکاری بسیج جامعه پزشکی، بسیج دانشجویی و هیات دانشجویی عاشقان ثارالله با حضور تعدادی از دانشگاهیان علوم پزشکی تبریز در مسجد دانشگاه و با پخش زنده برای مخاطبان به صورت لایو اینستاگرام در صفحات دانشگاهی برگزار شد.

 • مفدا تبریز ۱۳۹۹-۱۰-۰۴ ۱۲:۵۳

  در دانشگاه علوم پزشکی تبریز؛

  در سومین هفته از رویداد «دوشنبه های فرهنگی» دانشگاه چه گذشت؟

  برگزاری جشن «نیمه گمشده ۲»، «کارگاه آموزشی نقد فیلم»، «مسابقه عکاسی یلدای ظهور» و «شب شعر و موسیقی» از برنامه های هفته سوم بودند که با استقبال دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز به صورت مجازی برگزار شدند.

 • مفدا تبریز ۱۳۹۹-۰۹-۳۰ ۱۳:۱۶

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مراسم گرامیداشت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار مطرح کرد:

  پرستاران با تلاش‌های خود این حرفه را معنا کرده اند

  دکتر محمدحسین صومی اظهار کرد: کار در نظام سلامت نشان دهنده متعالی بودن و اهمیت این حرفه است و شما پرستاران، با تلاش‌های خود این حرفه را معنا کردید و در بالین بیمارانی حاضر شدید که خانواده‌ها نه تنها از نزدیک شدن به آنجا، بلکه حتی از شنیدن خبر ابتلای عزیزانشان به این ویروس نیز هراس داشتند.

 • دستهای آسمانی تبریز ۱۳۹۹-۰۹-۲۹ ۱۷:۳۴

  به همت دبیرخانه سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی تبریز و همکاری مفدا تبریز صورت گرفت؛

  برگزاری نمایشگاه کاریکاتور «دست های آسمانی»، مسابقه عکاسی «روزهای کرونایی»

  رئیس اداره فرهنگی مدیریت امور فرهنگی دانشگاه و مسئول دبیرخانه جشنواره سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: در راستای گرامیداشت مدافعان سلامت و به مناسبت میلاد حضرت زینب(س)، هفته پرستار و شب یلدا، برگزاری نمایشگاه کاریکاتور «دست های آسمانی»، مسابقه عکاسی «روزهای کرونایی» و تولید پادکست صوتی با همکاری تنگاتنگ مفدا تبریز صورت گرفته است.

 • مفدا تبریز ۱۳۹۹-۰۹-۲۶ ۱۵:۴۶

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در آیین اختتامیه نوزدهمین جشنواره پژوهشی دانشگاه مطرح کرد:

  دانشگاه علوم پزشکی تبریز، جزو دانشگاه‌های مسئولیت پذیر است

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: ما جزو دانشگاه‌های مسئولیت پذیر هستیم و همان اندازه که به حوزه پژوهش نگاه می‌کنیم، همانقدر نیز در حوزه فناوری گام برداشته‌ایم، چنانچه در حوزه کووید-۱۹ نیز تلاش‌های ارزشمندی انجام شده و بیش از ۱۰۰ طرح فناوری به همراه کارهای تحقیقاتی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز ارائه شد. 

 • مفدا تبریز ۱۳۹۹-۰۹-۲۴ ۱۵:۳۳

  افتخاری دیگر برای دانشگاه علوم پزشکی تبریز؛

  ۲۸ محقق دانشگاه علوم پزشکی تبریز در لیست دانشمندان برتر دنیا قرار گرفتند

  معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: با انتشار اسامی  ۱۶۱ هزار و ۴۴۱ دانشمند دو درصد برتر دنیا توسط موسسه اسکوپوس، ۲۸ محقق دانشگاه علوم پزشکی تبریز در لیست دانشمندان برتر دنیا قرار گرفتند.

 • دکتر نظری ۱۳۹۹-۰۹-۲۳ ۱۱:۴۹

  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در بازدید از خوابگاه:

  نصب تجهیزات در خوابگاه جدیدالاحداث دخترانه دانشگاه آغاز شده است

  دکتر مهدی نظری اظهار کرد: احداث این خوابگاه، مراحل پایانی خود را طی می کند و چنانچه پیمانکار به تعهدات خود عمل کند، این خوابگاه در دو ماه آینده، آماده بهره برداری است و تجهیزات خریداری شده در حال نصب در اتاق ها و اماکن خوابگاه هستند و با پایان مرحله احداث، تجهیزات نیز به صورت کامل نصب خواهند شد. 

 • دکتر سیما سادات لاری ۱۳۹۹-۰۹-۲۳ ۱۰:۴۵

  تقدیر معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز

  دکتر سیماسادات لاری در تقدیر خود از رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز آورده است: ستاد اقامه نماز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به پاس خدمات بی دریغ و اهتمام ستودنی شما در راستای ترویج فرهنگ اقامه نماز و کسب رتبه برتر در ارزیابی فعالیت های حوزه نماز در سال ۱۳۹۸ در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور، از جنابعالی تشکر نموده و از درگاه خداوند سبحان موفقیت روزافزونتان را در پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی مسئلت می نماید.

 • ۱ ۱۳۹۹-۰۹-۲۰ ۲۲:۳۸

  در هشتمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی تبریز صورت گرفت؛

  موافقت با انتشار نشریه چند رسانه‌ای «فرکانس» و تغییر در سمت‌های نشریات «دندانکده»، «رادیکال» و «رادیو رادیکال»

  هشتمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی علوم پزشکی تبریز در سال جاری برگزار شد و در این جلسه با انتشار نشریه چند رسانه‌ای «فرکانس» و تغییر در سمت‌های نشریات «دندانکده»، «رادیکال» و «رادیو رادیکال» موافقت شد.

 • مفدا تبریز ۱۳۹۹-۰۹-۱۸ ۰۷:۴۶

  همزمان با روز دانشجو؛

  آیین افتتاحیه «دوشنبه های فرهنگی» و همایش «فصل نو، فصل همدلی» در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد

  آیین افتتاحیه «دوشنبه های فرهنگی» و همایش «فصل نو، فصل همدلی» همزمان با روز دانشجو با حضور تعداد محدودی از دانشجویان فعال فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در تالار شهید شایان مهر برگزار شد. آیین افتتاحیه به صورت زنده از صفحات مختلف اینستاگرامی پخش و با استقبال دانشجویان مواجه گردید. برگزاری چنین مراسمی پس از مدت ها، نشاط و امید را به دانشگاه بازگرداند و دانشجویان را دل تنگ سالن های لبریز از جمعیت روزهای پیش از کرونا کرد.