عناوین ویژه

 • اولین جلسه کمیته پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر در دانشکده علوم پزشکی تربت جام برگزار شد ۱۳۹۷-۱۲-۲۸ ۱۰:۳۸

  اولین جلسه کمیته پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر در دانشکده علوم پزشکی تربت جام برگزار شد

  اولین جلسه کمیته پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر با حضور اعضاء کمیته در محل اتاق مشاوره دانشجویی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی تربت جام برگزار گردید.

 • انجام تست اچ آی وی در معاونت آموزشی دانشکده علوم پزشکی تربت جام ۱۳۹۷-۱۲-۲۶ ۱۰:۴۲

  انجام تست اچ آی وی در معاونت آموزشی دانشکده علوم پزشکی تربت جام

  معاونت آموزشی،پژوهشی و دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی تربت جام با همکاری کارشناسان معاونت بهداشتی و همچنین کانون امداد و هلال احمر دانشکده علوم پزشکی تربت جام اقدام به انجام تست سریع HIV به صورت رایگان جهت کارکنان ،اساتید و دانشجویان این دانشکده نمود.

 • مراسم درختکاری در معاونت آموزشی دانشکده علوم پزشکی تربت جام ۱۳۹۷-۱۲-۲۲ ۱۳:۳۴

  به مناسبت روز درختکاری برگزار شد:

  مراسم درختکاری در معاونت آموزشی دانشکده علوم پزشکی تربت جام

  به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی و با همکاری کانون دانشجویی هلال احمر دانشکده علوم پزشکی تربت جام تعداد پنجاه اصله نهال در محوطه فضای سبز این دانشکده کاشته شد.

 • محفل انس با قرآن با حضور قاریان برجسته استانی برگزار شد ۱۳۹۷-۱۲-۱۵ ۲۱:۳۳

  دبیر کانون قرآن و عترت دانشکده علوم پزشکی تربت جام :

  محفل انس با قرآن با حضور قاریان برجسته استانی برگزار شد

  محفل انس با قرآن توسط کانون قرآن و عترت دانشکده علوم پزشکی تربت جام برگزار گردید.

 • رونمایی از اولین کتاب دانشکده علوم پزشکی تربت جام با عنوان « اورژانس‌های سوختگی» در هشتمین کنگره ملی سوختگی با محوریت افزایش میزان بقاء در بیماران سوختگی و در محدوده وسیع آن ۱۳۹۷-۱۲-۱۱ ۱۳:۰۲

  دکتر افکار سرپرست دانشکده علوم پزشکی تربت جام خبر داد:

  رونمایی از اولین کتاب دانشکده علوم پزشکی تربت جام با عنوان « اورژانس‌های سوختگی» در هشتمین کنگره ملی سوختگی با محوریت افزایش میزان بقاء در بیماران سوختگی و در محدوده وسیع آن

  در هشتمین کنگره ملی سوختگی با محوریت افزایش میزان بقا در بیماران سوختگی و در محدوده وسیع آن که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد از اولین کتاب دانشکده علوم پزشکی تربت جام به عنوان (اورژانس های سوختگی) رونمایی شد.

 • راه اندازی مرکز media lab و توسعه آموزش مجازی در دانشکده علوم پزشکی تربت جام ۱۳۹۷-۱۱-۳۰ ۰۹:۴۰

  مسئول واحد سمعی و بصری دانشکده علوم پزشکی تربت جام خبر داد:

  راه اندازی مرکز media lab و توسعه آموزش مجازی در دانشکده علوم پزشکی تربت جام

  مرکز media lab و توسعه آموزش مجازی در دانشکده علوم پزشکی تربت جام توسط سیدمحسن معصومیان و با همکاری دکتر محمد افکار سرپرست دانشکده و دکتر علی غریبان فیروزکوهی معاونت آموزشی راه اندازی شد.

 • بازدید دانشجویان انجمن علمی بهداشت محیط دانشکده علوم پزشکی تربت جام از کارخانه شیر پاستوریزه آفرین جام ۱۳۹۷-۱۱-۲۹ ۱۳:۳۷

  بازدید دانشجویان انجمن علمی بهداشت محیط دانشکده علوم پزشکی تربت جام از کارخانه شیر پاستوریزه آفرین جام

  دانشجویان عضو انجمن علمی بهداشت محیط دانشکده علوم پزشکی تربت جام در روز دوشنبه مورخه ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ از کارخانه شیر پاستوریزه آفرین جام بازدید به عمل آوردند.

 • خدمات رسانی جهادگران دانشکده علوم پزشکی تربت جام در مناطق محروم ۱۳۹۷-۱۱-۲۱ ۱۶:۴۱

  خدمات رسانی جهادگران دانشکده علوم پزشکی تربت جام در مناطق محروم

  اردوی جهادی دانشجویان دانشکده علوم پزشکی تربت جام همراه با ارایه خدمات بهداشتی، درمانی، فرهنگی و اجتماعی و آموزشی، با حضور ۳۰ نفر دانشجو، پزشک عمومی و دندانپزشک در روستای محروم مرزی "ملو" برگزار شد.

 • نخستین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشکده علوم پزشکی تربت جام برگزار گردید ۱۳۹۷-۱۰-۱۸ ۱۰:۲۳

  نخستین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشکده علوم پزشکی تربت جام برگزار گردید

  نخستین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر در ساعت ۱۳ روز یکشنبه مورخه ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ با حضور دکترمحمد افکار ریاست دانشکده، دکتر علی غریبان فیروزکوهی معاون آموزشی ،پژوهشی و دانشجویی فرهنگی و اعضای شورای امر به معروف در سالن کنفرانس معاونت آموزشی دانشکده علوم پزشکی تربت جام برگزار شد.

 • جلسه ستاد اردوهای جهادی دانشکده علوم پزشکی تربت جام برگزار گردید ۱۳۹۷-۱۰-۱۷ ۱۵:۴۸

  جلسه ستاد اردوهای جهادی دانشکده علوم پزشکی تربت جام برگزار گردید

  جلسه ستاد اردوهای جهادی دانشکده علوم پزشکی تربت جام با حضور دکتر افکار سرپرست دانشکده و اکثریت اعضا به میزبانی معاونت آموزشی،پژوهشی و فرهنگی و دانشجویی دانشکده برگزار شد.

 • پیام تسلیت ریاست دانشکده علوم پزشکی تربت جام به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی شاهرودی ۱۳۹۷-۱۰-۰۴ ۱۲:۳۷

  پیام تسلیت ریاست دانشکده علوم پزشکی تربت جام به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی شاهرودی

  دکتر محمد افکار ،ریاست دانشکده علوم پزشکی تربت جام در پیامی درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

 • مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشکده علوم پزشکی تربت جام برگزار شد ۱۳۹۷-۰۹-۲۰ ۱۵:۲۸

  مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشکده علوم پزشکی تربت جام برگزار شد

  به گزارش مفدا تربت جام، مراسم گرامیداشت روز دانشجو با حضور "دکتر محمد افکار"سرپرست دانشکده علوم پزشکی تربت جام ، دکتر علی غریبان فیروزکوهی معاونت آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشجویی دانشکده ، مهندس رحیمیان معاونت بهداشتی دانشکده ، فرماندار شهرستان تربت جام آقای حمیدی ،رئیس دفتر امام جمعه شهرستان حاج آقای پیرنیا به عنوان سخنران ویژه این مراسم و مدیر فرهنگی دانشجویی و جمع کثیری از دانشجویان دانشکده علوم پزشکی تربت جام روز شنبه ۱۷ آذر ماه ۹۷در تالار ابن سینا دانشکده برگزار شد. در ابتدای این مراسم، "دکتر علی غریبان فیروز کوهی" معاون آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دانشجویی دانشکده ضمن خوشامد گویی وگرامیداشت یاد وخاطره شهدای دانشجو اظهار داشت: علت خطاب ۱۶ آذر به روز دانشجو بنام سه دانشجوی شهید است و این روز را روز آرمان گرایی و عدالت خواهی و آزادی خواهی نامیدند. در ادامه مراسم دکتر افکار سرپرست دانشکده ضمن گرامیداشت ۱۶ آذرماه و تبریک روز دانشجو به‌تمامی دانشجویان سراسر کشور به‌ویژه دانشجویان و فرهیختگان دانشکده علوم پزشکی تربت جام به وقایع روز ۱۶ آذر سال ۱۳۳۲ اشاره نمودند و اظهار داشتند امروز، نعمت بزرگ استقلال و آزادی و امنیت پایدار کشورمان مرهون مجاهدت، فداکاری و خون پاک سه شهید دانشجویی است که با نثار جان خود پیام‌آور آزادی‌خواهی و عزت دانشجوی ایرانی شدند و نهال پر خیروبرکت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند و در پایان سخنانشان از برگزار کنندگان این مراسم نیز قدردانی نمودند. و حاج آقای پیرنیا رئیس دفتر امام جمعه محترم شهرستان و فرماندار و نماینده بسیج دانشجویی و دبیر شورای صنفی دانشجویان از دیگر سخنرانان این مراسم بودند. پخش کلیپ، نمایش تئاتر طنز و مسابقه و نواختن موسیقی و پذیرایی از دیگر برنامه های این مراسم بود. در پایان این مراسم از دانشجوی نمونه دانشکده و دانشجویان استعداد درخشان و فعالان فرهنگی دانشکده با اهداء جوایز تقدیر به عمل آمد.

 • انتخابات اعضای شورای مرکزی"انجمن علمی پرستاری" علوم پزشکی تربت جام برگزار شد ۱۳۹۷-۰۹-۲۸ ۱۷:۰۳

  انتخابات اعضای شورای مرکزی"انجمن علمی پرستاری" علوم پزشکی تربت جام برگزار شد

  انتخابات اعضاء شورای مرکزی "انجمن علمی دانشجویی پرستاری" دانشکده علوم پزشکی تربت جام با حضور دانشجویان این رشته در محل سالن آموزش معاونت آموزشی دانشکده برگزار شد.

 • پیام تبریک رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام بمناسبت روز دانشجو ۱۳۹۷-۰۹-۱۸ ۱۳:۳۵

  پیام تبریک رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام بمناسبت روز دانشجو

  متن پیام وی به شرح زیر است: "بسمه‌تعالی شصت‌وپنج سال پیش جوانان دانشجوی این مرزوبوم با تشخیص بهنگام خود و انجام رسالت خطیر دانشجویی در مقابل زیاده‌خواهی استکبار جهانی قیام کردند و با تقدیم خون خود نقطه عطفی در تاریخ کشور رقم زدند. امروز، نعمت بزرگ استقلال و آزادی و امنیت پایدار کشورمان مرهون مجاهدت، فداکاری و خون پاک سه شهید دانشجویی است که با نثار جان خود پیام‌آور آزادی‌خواهی و عزت دانشجوی ایرانی شدند و نهال پر خیروبرکت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند.نام‌گذاری این روزبه نام مقدس دانشجو، تأکیدی بر نقش بی‌مانند مجاهدت درراه کسب علم و دانش، در کنار تقویت ایمان دینی و بصیرت سیاسی، درراه پیشرفت مادی و معنوی کشور است. این‌جانب با گرامیداشت 16 آذرماه و تبریک روز دانشجو به‌تمامی دانشجویان سراسر کشور به‌ویژه دانشجویان و فرهیختگان دانشکده علوم پزشکی تربت جام ، توفیقات روزافزون شما عزیزان را در امور فردی، اجتماعی، فعالیت‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی آرزومندم. دکتر محمدافکار سرپرست دانشکده علوم پزشکی تربت جام

 • برگزاری محفل انس با قرآن ۱۳۹۷-۰۸-۳۰ ۱۴:۲۳

  برگزاری محفل انس با قرآن

  به گزارش مفدا تربت جام به مناسبت هفته قرآنی دانشگاهها و هفته وحدت محفل انس با قرآن در روز دوشنبه 28 آبان ماه 1397 و با حضور معاونت آموزشی،پژوهشی و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی تربت جام ،کارکنان ، اساتید و دانشجویان دانشکده در محل تالار ابن سینا ستاد دانشکده برگزار شد. این محفل از طرف واحد امور فرهنگی دانشکده و کانون قرآن و عترت و با همکاری کانونهای فرهنگی دانشجویی ، بسیج دانشجویی،بسیج اساتید و بسیج جامعه پزشکی دانشکده برگزار شد و در پایان از برترینهای بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت تقدیر به عمل آمد

 • بهره برداری از ۹ طرح بهداشتی درمانی در دانشکده علوم پزشکی تربت جام ۱۳۹۷-۰۹-۰۵ ۱۲:۴۷

  با حضور وزیر بهداشت انجام شد:

  بهره برداری از ۹ طرح بهداشتی درمانی در دانشکده علوم پزشکی تربت جام

  همزمان با میلاد با سعادت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) و هفته بسیج، ۹ طرح بهداشتی درمانی با حضور وزیر بهداشت افتتاح و به بهره برداری رسید.به گزارش مفدا تربت جام همزمان با میلاد با سعادت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) و هفته بسیج، ۹ طرح بهداشتی درمانی با حضور وزیر بهداشت افتتاح و به بهره برداری رسید. دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی جهت افتتاح تعدادی از پروژه های احداث شده بعد از اجرای طرح تحول سلامت در دانشکده علوم پزشکی تربت جام،روز شنبه ۳ آذردر شهرستان تربت جام حضور یافتند. در این رابطه دکتر محمد افکار سرپرست دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: برای بهره برداری از این طرح‌ها بیش از ۷۵ میلیارد ریال هزینه شده است. سرپرست دانشکده پزشکی تربت جام در ادامه بیان داشت: کلینیک ویژه نبی اکرم (ص)، مرکز غربالگری سرطان،توسعه اورژانس بیمارستان سجادیه ،پایگاه سلامت و محل زیست پزشک از طرح‌هایی بود که توسط وزیر محترم بهداشت به بهره برداری رسید.

 • حضور سرپرست،اساتید و جمعی از دانشجویان و کارکنان دانشکده علوم پزشکی تربت جام در راهپیمایی۱3 آبان ۱۳۹۷-۰۸-۱۴ ۱۱:۵۸

  حضور سرپرست،اساتید و جمعی از دانشجویان و کارکنان دانشکده علوم پزشکی تربت جام در راهپیمایی۱3 آبان

  سرپرست و جمعی از استادان و دانشجویان و کارکنان دانشکده علوم پزشکی تربت جام ،همگام با سایر مسئولان،دانشجویان ،دانش آموزان و نیروهای نظامی و انتظامی و قشرهای مختلف مردم در مراسم گرامیداشت 13 آبان شرکت کردند. به گزارش مفدا تربت جام سرپرست و جمعی از استادان و دانشجویان و کارکنان دانشکده علوم پزشکی تربت جام با حضور انقلابی ، گسترده ، متحد و حماسی خود در"تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان " سالروز تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه، روز مبارزه با استکبار جهانی ،روز دانش آموز و روز تسخیر لانه جاسوسی، ضمن نمایش خشم و نفرت انقلابی علیه استکبار جهانی، بر مواضع اصولی خود و آرمان های شهدا و امام شهیدان مهر تأییدی مجدد زدند و بار دیگر بد قولی و غیر قابل اعتماد بودن آمریکا را در گوش جهان فریاد کردند و با آرمان های امام راحل (ره) و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.