یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱

دارنده مدال طلای المپیاد ورزش‌های همگانی وزارت بهداشت:

پویش ملی بهارهمدلی، دستاوردهای خوبی به همراه خواهد داشت

نوبخت

دارنده مدال طلای المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی در رشته طناب زنی گفت: پویش ملی بهار همدلی به کمک دانشگاهیان، قطعا دستاوردهای خوبی از خود به‌جای می‌گذارد.

علی نوبخت در گفت وگو با خبرنگار مفدا با ضمن اعلام پیوستن به این کمپین ملی با بیان این مطلب افزود: از آنجا که رخداد غمناک سیل اخیر‏، تعداد زیادی از هم‌وطنانمان را رنجیده خاطر کرد و ضرر های مادی و معنوی زیادی را به آنها وارد آورد، دل بسیاری از مردم را رنجیده خاطر کرد و نیاز بود تا علاوه بر همدلی با این عزیزان، گامی عملی و جدی برای کمک به آنها برداشته شود. پویش بهار پهمدلی این مهم را برآورده ساخت و هدف من از شرکت در این پویش کمک به عزیزان سیل زده و یاری آنها در این مصیبت بود.

وی خاطرنشان کرد: توصیه  من به دانشجویان و اساتیدی که تاکنون در این پویش شرکت نکرده‌اند، شرکت در این پویش و چشیدن تجربه شیرین کمک به هموطنان است هر چند اطلاع‌رسانی به خوبی انجام نشده و هنوز هم بسیاری از افراد از وجود این پویش بی‌خبرند.
دارنده مدال طلای المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی خاطرنشان کرد: بوجود آمدن این کمپین خودجوش توسط دانشجویان بسیار تحسین برانگیز بوده که نشان می‌دهد دانشجویان می‌خواهند علاوه بر تحصیل علم، وارد میدان عمل نیز بشوند و مستقیما سکان‌دار کمک به مناطق سیل زده شوند.

نوبخت اظهار کرد: متاسفانه هنوز در دانشگاه اصفهان آنگونه که شایسته است در راستای معرفی این پویش اقدام نشده است هر چند طرح‌هایی برای کمک به مناطق سیل زده مانند جمع آوری کمک‌های غیر نقدی مانند مواد غذایی و البسه توسط دانشگاه برای کمک به مناطق سیل زده و همچنین اعزام گروه‌هایی برای حضور مستقیم دانشجویان در این مناطق و کمک به افراد سیل زده، انجام شده است.

دارنده مدال طلای المپیاد ورزش‌های همگانی وزارت بهداشت افزود:به نظر من شرط موفقیت این پویش و ادامه آن به بهترین گونه اعتماد سازی است. بدست آوردن اعتماد و یکدل کردن دانشجویان می‌تواند بسیار به این پویش کمک کند.

وی گفت: پویش ملی بهار همدلی کمک می‌کند تا علاوه بر همدلی با عزیزان خسارت دیده  مناطق سیل زده، گامی عملی برای کمک به مردم سیل زده برداشته شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.