یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴

اعضای هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی فسا به "پویش ملی بهار همدلی" پیوستند

فسا

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا با اشاره به اقدام ارزشمند وزارت بهداشت و نهادهای دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در راه اندازی "پویش ملی بهار همدلی" با هدف احداث خانه‌های مسکونی در مناطق سیل زده، به همراه اعضای هیأت رئیسه دانشگاه، به این پویش پیوست.

به گزارش مفدا فسا، "دکتر مجید نقدی" معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن اعلام خبر پیوستن رییس و اعضای هیأت رئیسه به "پویش ملی بهار همدلی" گفت: در راستای اهمیت خدمت رسانی به هموطنان سیل زده و با توجه به فرمایش اخیر مقام عالی وزارت و معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، مجدانه پیوستن به پویش ملی بهار همدلی دنبال شد.

دکتر نقدی ضمن اشاره به برگزاری کنگره ملی توانمندسازی زنان، خانواده و آسیب های اجتماعی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی فسا، افزود: با توجه به اهمیت این طرح و مقارن شدن با برگزاری کنگره ملی، از اهمیت این پویش به دانشگاهیان گزارشاتی ارائه شد.

وی ادامه داد: دکتر علی اصغر خالقی ریاست دانشگاه علوم پزشکی فسا و اعضای هییت رئیسه این لبیک را پاسخ دادند و شایسته است اطلاع رسانی های مطلوب در سایت های دانشگاهی صورت پذیرد.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ادامه داد: امیدوارم با همدلی و مشارکت داوطلبانه دانشگاهیان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و جمع آوری کمک های نقدی، این پویش دانشگاهی بتواند برای احداث منازل مسکونی مناطق سیل زده، اقدامات سازنده و ماندگاری در کشور انجام دهد.

وی ضمن اشاره به اقداماتی که دانشگاه برای کمک به مناطق سیل زده تا کنون انجام داده است خاطرنشان کرد: همکاران این دانشگاه در اقدامی خداپسندانه در اولین روز کاری سال، اقدام به جمع آوری کمک های نقدی کردند و در موج های قبلی یک کامیون حاوی ده تن اجناس مورد نیاز به روستای چم پلک استان لرستان واقع در حدود ۸۰ کیلومتری خرم آباد به سمت جاده کوهدشت ارسال شد که خداوند توفیقی داد که بنده نیز با سایر دانشگاهیان توانستم این کامیون را به اخرین روستاهای محروم این منطقه برسانیم.

نقدی در ادامه گفت: ارزش این محموله در حدود ۴۰ میلیون تومان و در مقری که توسط دانشجویان جهادی دانشگاه علوم پزشکی فسا در مسجد روستا تعیین شده بود توزیع گردید.

لازم به ذکر است که از خرم آباد تا روستای مذکور اتومبیل معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه کامیون حاوی کمک ها را تا روستای مذکور همراهی و تا نیمه شب ما را مساعدت نمودند که بنده از معاون محترم فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، جناب آقای دکتر شیخیان بابت همراهی و میهمان نوازی ایشان و همکارانشان بسیار متشکرم. همچنینمحموله دوم در حدود اواسط هفته شامل مواد غذایی،  بویژه گوشت، شیر خشک و مواد شوینده به ارزش حدود ۲۰ میلیون تومان به خوزستان ارسال شد.

انشاالله و قطع به یقین در این حرکت جدید،  دانشگاه علوم پزشکی فسا تمام توان خود را بکار خواهد گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.