جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۰

سرپرست دانشکده علوم پزشکی سراب به پویش ملی بهارهمدلی پیوست

دکترنادی

دکتر اکبرنادی ،با اعلام پیوستن به پویش ملی بهارهمدلی همگان را به شرکت فعالانه در یاری رساندن به هموطنان سیل زده فراخواند.

دکتر اکبرنادی به پویش ملی بهارهمدلی پیوست
به گزارش مفدا سراب،دکتراکبرنادی سرپرست دانشکده علوم پزشکی سراب با اعلام پیوستن به پویش ملی بهارهمدلی گفت:این پویش اقدامی خلاقانه درجهت ایجاد همدلی برای یاری رساندن به هموطنان سیل زده می باشد.
دکترنادی با دعوت از استادان؛دانشجویان و همکاران حوزه سلامت به شرکت در این پویش ملی افزود:درنخستین جلسه هئیت رییسه دانشکده این موضوع به طور ویژه مورد توجه قرارخواهد گرفت و راهکارها و سازوکارهای اجرایی شدن ان بررسی و تعیین خواهد شد.

این گزارش حاکی است:در این طرح انسان‌دوستانه مقرر شده است که هر مقدار کمک‌های نقدی از طرف دانشگاهیان هر دانشگاه جمع‌آوری شد، به میزان دو برابر آن کمک بلاعوض از سوی نهادهای حمایتی کشور به آن افزوده شده و واحدهای مسکونی تخریب شده تعدادی از هموطنان نیازمند بازسازی شود.

براین اساس  دانشجویان مؤسس این پویش ضمن دعوت از همه دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور جهت پیوست به «پویش بهار همدلی»، درخواست کردند کمک‌های نقدی خود را به حساب مشخص شده توسط رئیس دانشگاه واریز نموده و با دستان پر مهر خود برای هم‌وطنان سایبانی از مهر بسازند.

لازم به ذکر است این پویش در کمال شفافیت واریزی وجوه هر دانشگاه را اعلام نموده و خانه‌های ساخته شده توسط هر دانشگاه را در معرض دید همه شرکت‌کنندگان پویش قرار خواهد داد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.