چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

نمایندگان تشکل های دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از خدمات ریاست دانشگاه قدردانی کردند

دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی

نمایندگان تشکل های " مجمع اسلامی دانشجویان مستقل، انجمن اسلامی دانشجویان، شورای صنفی دانشجویان و کافه اندیشه دانشجویی " دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ضمن دیدار با دکتر " امیرمسعود عرب " رئیس این دانشگاه، از خدمات ایشان طی مدتی که مسئولیت دانشگاه را به عهده دارند، قدردانی کردند.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی؛ نمایندگان تشکل های دانشجویی ضمن انتقاد از برخی تصمیمات مسئولان دانشگاه، از فعالیت های ریاست دانشگاه طی مدت نزدیک به یک سال مسئولیت ایشان که منجربه ارتباط بیشتر و موثر دانشجویان با ایشان و دیگر مسئولان دانشگاه شده، تغییر و تحولات مثبت فرهنگی در دانشگاه، توسعه دانشگاه و رفع کمبودها شده است، تقدیر کردند.

براساس همین گزارش، بخشی از این نشست نیز به بیان دغدغه های دانشجویان و درخواست های آنان از ریاست دانشگاه گذشت، ضمن آنکه ریاست دانشگاه  برنامه های دانشگاه در سالجاری را با نمایندگان دانشجویان در میان گذاشته و پیشنهادهای آنان برای ارتقای کمی و کیفی امور را دریافت کرد.

مسئولان و نمایندگان تشکل های دانشجویی با اهدای هدیه و لوح سپاس، از خدمات دکتر " امیر مسعود عرب " ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی قدردانی کردند.

لازم به ذکر است، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با ۲۲ گروه آموزشی و هشت مرکز تحقیقات تحت نظارت وزارت بهداشت در رشته های تخصصی سه حوزه سلامت ( رفاه و سلامت اجتماعی، سلامت روانی و توانبخشی ) ، ضمن تعلیم و تربیت بیش از یک هزار و ۸۰۰ نیروی متخصص، در طراحی و اجرای پروژه های ملی و منطقه ای مشارکت دارد.

   این دانشگاه منحصربفرد که تحت نظارت وزارت بهداشت فعالیت می کند، در برخی از رشته ها بعنوان تنها برگزارکننده، و در برخی از آنها نیز بعنوان اولین برگزارکننده دوره های تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) در داخل و خارج از کشور شناخته شده است.

photo_2019-04-24_10-42-19.jpg

photo_2019-04-24_10-42-16.jpg

photo_2019-04-24_10-42-12.jpg

photo_2019-04-24_10-42-09.jpg

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.