چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹

مراسم معارفه معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند برگزار شد

بیرجند/معارفه معاون

در مراسم معارفه معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند که با حضور رییس و جمعی از مسئولین دانشگاه برگزار شد، "دکتر عباس جوادی" بر استقبال از مشارکت همدلانه و فعالانه دانشجویان در برنامه‌های مختلف معاونت تأکید کرد.

به گزارش مفدا بیرجند، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اشاره به پذیرش مسئولیت در این حوزه از تیرماه ۹۷ و بیان اینکه در چند ماه اخیر تلاشم بر این بوده است که با تمام توان در خدمت مجموعه دانشگاه باشم گفت: وجود همکاران پرتلاش، دلسوز و متعهد در این حوزه از نقاط قوت معاونت است که انگیزه ام در انجام کارها را دو چندان می کرد و خوشبختانه کارهای بزرگی در این مدت انجام شده است.

"دکتر عباس جوادی" همچنین با بیان اینکه وجود دانشجویان هدفمند، علاقمند، دغدغه مند و پرانرژی از دیگر نقاط قوت معاونت هستند گفت: اگر مشارکت فعال دانشجویان در کارهای فرهنگی نباشد، بخش اعظمی از کارها دچار اختلال می شود.

وی با اظهار اینکه دانشجویان رکن اصلی حوزه فرهنگی دانشجویی هستند خاطرنشان کرد: حضور و مشارکت دانشجویان در جلسات کلان معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه ضروری است و بدون تردید از مشارکت فعالانه و ارائه نظرات و پیشنهادات سازنده دانشجویان برای پیشبرد اهداف معاونت استفاده می کنیم.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه با اشاره به افتتاح پروژه‌های سالن ورزشی نشاط، سالن غذاخوری سلف، سالن چند منظوره خوابگاه فاطمیه در پایان سال گذشته اضافه کرد: برای بهبود وضعیت اینترنت خوابگاه ها که همواره چالش برانگیز بوده است، اکسس پوینت های جدید در خوابگاه ها نصب شد.

وی با اظهار اینکه مجموعه معاونت فرهنگی دانشجویی یک خانواده بزرگ است که می بایست در غم ها و شادی ها کنار هم باشند خاطرنشان کرد: همواره برگزاری جلسات هم اندیشی و دیدارهای صمیمانه همکاران در مناسبت های مختلف مدنظر بوده است.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه حفظ انسجام بین پرسنلی در مجموعه معاونت را خواستار شد و اضافه کرد: اگر تاکیدی در این مساله وجود دارد برای این است که از فرصت دورهمی برای پیشبرد اهداف سازمانی دانشگاه بیشتر استفاده شود.

جوادی با اظهار اینکه تمام برنامه ها و کارهای مجموعه معاونت باید مبتنی بر هدف باشد گفت: با تمامی معاونت های دانشگاه به ویژه معاونت های آموزشی، تحقیقات و توسعه همکاری و تعامل مناسبی داشته و خواهیم داشت.

وی با اشاره به مساعدت های معاونت توسعه مدیریت و منابع و حمایت معاونت آموزشی و قدردانی از مجموعه این معاونت ها اضافه کرد: مجموعه دانشگاه تا زمانی که انسجام خود را حفظ کند می تواند به اهداف عالیه دانشگاه نزدیک تر شود.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه با اشاره به نگاه مثبت رئیس دانشگاه به حوزه های دانشگاه گفت: قطعاٌ، این توجه ویژه، باعث می شود در جاهایی که دچار چالش باشیم، با حمایت رئیس دانشگاه از آن عبور کنیم.

جوادی در ادامه به مشکلات این حوزه به ویژه در بحث کمبود نیروی انسانی و کمبود جدی اعتبارات اشاره کرد.

وی با بیان اینکه امیدوارم در مدتی که تصدی مسئولیت این معاونت را عهده دار خواهم بود، بتوانم در انجام کارها رضایت خدا و خلق را کسب کنم تاکید کرد: تمام تلاش خود را برای ارتقاء جایگاه معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه بکار خواهم گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.