شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۳

رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی فرارسیدن روز جهانی " گفتاردرمانی " را تبریک گفت

دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی

رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با انتشار پیام، فرارسیدن روز جهانی " گفتاردرمانی " (اول اردیبهشت ماه) را به اعضای هیات علمی و دانشجویان گروه آموزشی گفتاردرمانی و متخصصان این حوزه در مراکز پزشکی و توانبخشی تابعه دانشگاه تبریک گفت.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی؛ متن کامل پیام دکتر " امیرمسعود عرب " بشرح زیر است:

سالهاست که با ورود به عصر ارتباطات، اهمیت نقش ابتدایی ترین ابزار این دوران، یعنی " گفتار " و " زبان " در زندگی روزمره و پیشرفت جوامع،  دو چندان شده است.

شناخت هرچه بیشتر نسبت به این حوزه، در روند زندگی افراد و بویژه آینده کودکان و در نتیجه آینده جوامع تاثیرگذار است و در پی آن، تربیت نیروهای متخصص و درمانگران این حوزه از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد.

افتخار می کنیم که دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از طریق گروه آموزشی " گفتاردرمانی " ضمن تربیت نیروی متخصص این حوزه، به رفع نیاز و مشکلات گفتار و زبان مددجویان همت می کند و گفتاردرمانگران با توانایی تخصصی و صبوری، در ارتقای کیفیت زندگی افراد جامعه خود گام برمی دارند.

ضمن قدردانی از خدمات ارزشمند جامعه علمی گفتاردرمانگران کشورمان، روز جهانی " گفتاردرمانی " (اول اردیبهشت ماه) را به تمامی همکاران گفتاردرمانگر در دانشگاه و مراکز پزشکی توانبخشی تابعه و همچنین دانشجویان این رشته، تبریک گفته و آرزوی سلامتی و بهروزی برایشان دارم.

دکتر " امیرمسعود عرب "

رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.