چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳

کارشناس قرآنی دانشگاه علوم پزشکی همدان خبر داد:

در این دوره تلاش مان بر این بوده تا نواقص دوره‌های قبل را جبران کنیم/جذب بسیاری از مدیران دانشگاه یکی از موفقیت های این برنامه بود

قرآن و عترت

طیبه شمس گفت: بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با افزایش ۳۰ درصدی شرکت کنندگان در این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا همدان، «طیبه شمس» کارشناس قرآنی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در گفتگو با خبرنگار وب‌دا در خصوص این دوره از آزمون‌های قرآن و عترت اظهار داشت: بخش معارفی اولین مرحله دانشگاهی از بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت است که ر.ز گذشته در ۹ رشته کتبی برگزار شد.

وی افزود: مرحله دوم این آزمون بخش آوایی است که طی روزهای نهم و دهم اردیبهشت ماه در ۱۴ رشته برگزار می‌شود و مرحله سوم بخش هنری، فناوری و پژوهشی جشنواره خواهد بود که خردادماه برگزار خواهد شد.

کارشناس قرآنی معاونت فرهنگی و دانشجویی با بیان اینکه پس از مرحله استانی، مراحل منطقه‌ای و کشوری پیش‌روی آزمون دهندگان است عنوان کرد: در مرحله کشوری که شهریورماه برگزار می‌شود میزبان یک هزار و ۲۰۰ نفر شرکت کننده از سراسر کشور خواهیم بود.

وی در ادامه بیان کرد: تعداد افراد شرکت کننده در جشنواره امسال با تعداد ۹۸۰ نفر نسبت به سال گذشته که ۷۲۰ شرکت کننده داشتیم ۳۰ درصد افزایش داشته است.

شمس با اشاره به تداوم مهلت ثبت‌نام در مراحل بعدی جشنواره تا پایان اردیبهشت ماه گفت: در این دوره تلاش بر این بوده تا نواقص دوره‌های قبل از جمله نابسامانی مراقبت‌ها و درصد خطاها برطرف شود.

وی تأکید کرد: امسال با اطلاع‌رسانی گسترده‌ای که از این جشنواره در بین مدیران صورت گرفت خوشبختانه موفق به جذب بسیاری از مدیران دانشگاه از جمله مدیر فرهنگی این معاونت و مدیر امور دانشجویی نیز شدیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.