سه‌شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱

همدلی پرستاران دانشکده علوم پزشکی نیشابوری با سیل زدگان

نیشابور

رئیس اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی نیشابور از اهدای حقوق یک تا پنج روز پرستاران شاغل در این دانشکده، به سیل زدگان خبر داد.

به گزارش مفدا نیشابور، "اعظم مقدم پاشا "رئیس اداره پرستاری دانشکده علوم پزشکی نیشابور در گفت و گو با خبر نگار مفدا گفت :در راستای تحقق نیت خیرخواهانه پرستاران دانشکده علوم پزشکی نیشابور در جهت کمک به آسیب دیدگان از سیل اخیر و با اعلام آمادگی اعزام به مناطق سیل زده در خصوص امداد رسانی درمانی یک تا پنج روز از حقوق خود را به این سیل زدگان اهدا کردند.

وی افزود: با توجه به خسارات سیل در استان های گلستان ، لرستان و خوزستان و نیاز به کمک های انسان دوستانه تا کنون تعداد ۱۶۰ نفر از پرستاران شاغل در بیمارستانهای ۲۲بهمن و حکیم تعداد یک تا پنج روز از حقوق خود را برای کمک به سیل زدگان اختصاص دادند .

اعظم مقدم پاشا همچنین گفت: کارکنان محترمی که  قصد مشارکت در امر خداپسندانه کمک به کاهش خسارت و آلام هموطنان آسیب دیده شریف را دارند  می توانند  با کارشناس اداره پرستاری، حسن مهربان به شماره ۰۹۱۵۳۵۱۴۲۱۳ -۴۲۶۲۷۵۰۵ تماس گرفته و ضمن اعلام شماره ملی خود نسبت به اهدای یک روز از حقوق خود اقدام نمایند .

وی اظهار امیدواری کرد با همدلی و همیاری بتوانیم دردی از دردهای سیل زدگان کم کنیم تا زندگی این عزیزان به روال طبیعی برگردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.