دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶

مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

تلاش همکاران در معاونت فرهنگی و دانشجویی در تعالی دانشگاه بسیار اثر بخش است

بازدید مسئول مقام معظم رهبری

مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: تلاش همکاران معاونت فرهنگی و دانشجویی که کمتر هم دیده می شود نقش بسیاری در تعالی دانشگاه علوم پزشکی گیلان دارد .

به گزارش مفدا گیلان، حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی گیلان درنشست با معاون فرهنگی و دانشجویی  و بازدید از بخش های مختلف این معاونت اظهار کرد: معاونت فرهنگی و دانشجویی جایگاه بسیار حساسی دارد و بسیاری از تلاش های همکاران این بخش کاملا پنهان است و علاوه بر فعالیت های فرهنگی که نتایج آن به جامعه می رسد در بخش دانشجویی تامین غذا ، خوابگاه ، سرویس ایاب ذهاب بالغ بر 5 هزار دانشجو به صورت روزانه کار بسیار سخت و دشواری است و این مهم جز با اعتقاد قلبی به خدا و خدمت به خلق خدا میسر نمی شود.

مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی گیلان خاطرنشان کرد: تلاش شما همکاران که کمتر هم دیده می شود نقش بسیاری در تعالی دانشگاه علوم پزشکی گیلان دارد و کسب رضایت دانشجویان در بخش های مختلف در این شرایط اقتصادی واقعا کار دشوار و جهادی است.

دکتر رستم پور معاون فرهنگی دانشجویی  دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن تشکر و قدردانی از حضور مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این معاونت در ادامه گفت: وجود همکاران پر تلاش و مومن و متعهد نعمت بزرگی است که خداوند به ما هدیه کرده است و خوشبختانه تعامل و همکاری خوبی  در بخش های این معاونت وجود دارد.

وی اضافه کرد: تلاش شبانه روزی همکاران  در راستای ارایه خدمت به دانشجویان ستودنی است و باید به گونه ای عمل کنیم تا این همکاران دغدغه های دیگر نداشته باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.