یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰

مدیریت امور فرهنگی با همکاری مفدا همدان برگزار می کند:

مسابقه عکاسی ویژه دانشجویان، اساتید و کارکنان شرکت کننده در نمایشگاه کتاب تهران

نمایشگاه کتاب- همدان

در جریان برگزاری نمایشگاه کتاب تهران، مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه با همکاری روابط عمومی مفدا همدان اقدام به برگزاری مسابقه عکاسی ویژه شرکت کنندگان در این نمایشگاه می نماید.

به گزارش مفدا همدان، روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان (مفدا) در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، مفدا همدان در نظر دارد یک دوره مسابقه عکاسی ویژه دانشجویان این دانشگاه برگزار نماید.

از این رو از همه دانشجویان علاقمند به هنر عکاسی دعوت می شود، عکس های خود از نمایشگاه کتاب را به شماره تلگرام طلایی ۰۹۰۲۷۹۶۹۴۳۷ ارسال کنند.

این مسابقه در بین اعضای کانال معاونت (مفدا همدان) به  آدرس آیدی @hamedanmefda  برگزار خواهد شد و در صورت برگزیده شدن افرادی که عضو این کانال نباشند، هدیه ای به ایشان تعلق نخواهد گرفت.

گفتنی است در پایان برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به سفر نفر از برگزیدگان توسط این معاونت کارت هدیه اهدا خواهد شد.

خاطرنشان می شود دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه جهت ثبت نام و اعزام به نمایشگاه، به اتاق شماره ۴ واقع در معاونت فرهنگی و دانشجویی مراجعه نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.