یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱

کلاس‌های آموزشی دانشکده پرستاری و فوریت‌های پزشکی پلدختر از دوم اردیبهشت ماه دایر خواهد شد

پلدختر

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: بنا بر اطلاعیه معاونت آموزشی دانشگاه، کلاس‌های آموزشی دانشکده پرستاری و فوریت‌های پزشکی پلدختر از روز دوشنبه دوم اردیبهشت ماه دایر خواهد بود.

محمد شریف مالمیر در گفت وگو با خبرنگار مفدا با بیان این خبر افزود: این تصمیم که از سوی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی لرستان اتخاذ شده است با هدف آماده شدن شرایط لازم برای اسکان دانشجویان صورت گرفته است و دانشجویان از دوشنبه هفته آینده می‌توانند در کلاس‌ها حاضر شوند.

وی اظهار کرد: با تفاهمنامه‌ای که دانشگاه علوم پزشکی لرستان با دانشگاه پیام نور پلدختر منعقد کرده است، کلاس‌های آموزشی دانشکده پرستاری در بخشی از فضای آموزشی دانشگاه پیام نور برگزار خواهد شد.

مالمیر با اشاره به تخریب صد درصدی دانشکده پرستاری شهرستان پلدختر گفت: دانشجویان خوابگاهی پلدختر  در بخشی از فضای اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) پلدختر اسکان داده می‌شوند. خوابگاه تخریب شده پلدختر ۹۳ دانشجو را در خود جای می‌داد.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به اینکه در حال تجهیز خوابگاه و خرید وسایل  و امکانات لازم خوابگاهی برای دانشجویان هستیم، اظهار کرد: تا پایان هفته و با تجهیز کامل خوابگاه، دانشجویان می‌توانند در محل جدید اسکان داده شوند. ضمن اینکه مسؤولان دانشکده پیگیر اجاره ساختمانی برای آن دسته از دانشجویان پسر هستند که خانه‌های اجاره‌ای آنها در اثر سیلاب آسیب دیده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.