شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶

دکتر نادی به عنوان ریاست جدید دانشکده علوم پزشکی سراب معرفی شد

انتصاب

مراسم تکریم دکتر ابهری و معارفه دکتر اکبر نادی به عنوان ریاست جدید دانشکده علوم پزشکی سراب باحضور دکترطاهراقدم، قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز و جمعی از همکاران دانشگاه و دانشکده برگزار شد.

به گزارش مفدا تبریز، مراسم تکریم دکتر ابهری رئیس سابق دانشکده علوم پزشکی سراب و معارفه دکتر نادی، متخصص طب اورژانس به عنوان ریاست جدید دانشکده علوم پزشکی سراب، باحضور دکترطاهراقدم، قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز و جمعی از همکاران این دانشگاه، در دانشکده علوم پزشکی سراب برگزار شد.

"دکتر علی اکبر طاهراقدم" قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در آئین تکریم و معارفه سرپرست دانشکده علوم پزشکی سراب گفت: مسؤولیت‌های اجرایی موقت و زودگذر بوده و آنچه ماندگار است، آثار و یادگارهایی است که از دوره مدیریتی افراد برجای می‌ماند.

وی دانشکده علوم پزشکی سراب را فرصتی برای توسعه و تعالی منطقه عنوان کرد و گفت: باید همه دست به دست هم بدهیم تا از این ظرفیت بهینه نهایت استفاده کنیم.

طاهراقدم عشق به مردم را مهمترین ویژگی مدیران موفق عنوان کرد و گفت: از ظرفیت‌های افراد خیر باید در جهت ارتقاء سیستم سلامت بهره برد، به خصوص که در این شرایط ویژه اقتصادی بهره مندی از توان خیران بسیار مهم است. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.