دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳

دانشجویان علوم پزشکی همدان به یاری سیل زدگان شتافتند

همدان

جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان با حضور در مناطق سیل زده استان‌های لرستان و گلستان، به یاری مردم شریف و آسیب دیده این مناطق پرداختند.

به گزارش مفدا همدان، با توجه به وقوع سیل اخیر در مناطق مختلف کشور، امروز کمک رسانی به مردم آسیب دیده و سیل زده استان‌های آسیب دیده یک وظیفه همگانی و انسان دوستانه به شمار می‌رود.

به دنبال این حادثه ناگوار و دلخراش که منجر به بروز خسارت هایی در این مناطق شد، جمعی از دانشجویان و اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان با حضور در مناطق سیل زده استان لرستان به خدمت رسانی به مردم شریف و سیل زده این خطه پرداختند.

همدلی و همیاری با این مردم سیل زده در کنار خدمت رسانی به هم وطنان ساکن در شهرهای این دو استان به منظور کاهش آلام و گرفتاری های ایجاد شده برای ایشان از جمله اهداف این اردوی جهادی و خودجوش بود.

همچنین خاطرنشان می‌شود، در جریان برگزاری این اردوی جهادی و خودجوش، مبلغی بالغ بر ۵۰ میلیون ریال توسط دانشجویان خیر بسیج دانشجویی، انجمن اسلامی دانشجویان، تشکل استاد شهریار، انجمن اسلامی تحکیم وحدت، جامعه اسلامی دانشجویان، کانون قرآن و عترت، کانون فرهنگ، ادب و هنر، کانون مهدویت، کانون خیریه مهرانه و کانون دختران آفتاب جمع آوری شد.

شایان ذکر است، این مبلغ صرف خرید اقلام ضروری و مورد نیاز سیل‌زدگان از جمله ۱۴ کارتن شیر خشک برای سیل زدگان استان‌های گلستان و لرستان شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.