دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹

طی اعلام آمادگی دانشگاه علوم پزشکی همدان برای کمک رسانی به مناطق سیل زده؛

۵ هزار قوطی شیر خشک و مقادیر زیادی واکسن به لرستان اعزام شد

سیل

رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در پی وقوع سیل، یونیت دندانپزشکی سیار و ۵ هزار قوطی شیر خشک و مقادیر زیادی واکسن توسط این دانشگاه به لرستان اعزام شده است.

به گزارش مفدا همدان، جلسه هماهنگی کمک رسانی و خدمت به استان‌های سیل زده خوزستان و لرستان با حضور "دکتر سید حبیب اله موسوی‌ بهار" رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان، "دکتر حبیب معصومی" رییس اورژانس پیش‌بیمارستانی، "دکتر خدادادی" معاون غذا و دارو، "دکتر جلیلی" معاون درمان، "دکتر بهرامی" مدیر درمان، "دکتر عطایی" معاون فنی معاونت بهداشتی و مدیر روابط عمومی این دانشگاه تشکیل شد.

 رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به آمادگی این دانشگاه برای  کمک رسانی به مناطق سیل زده تاکید کرد: که لیست کمک‌های انجام شده در معاونت‌های مختلف دانشگاه به ویژه درمان، بهداشت، غذا دارو و همچنین فوریت‌های پزشکی تهیه شود و در صورت نیاز کمک‌های دیگری نیز ارسال شود.

دکتر سید حبیب اله موسوی بهار با بیان اینکه یونیت دندانپزشکی سیار و۵ هزار قوطی شیر خشک و مقادیر زیادی واکسن به لرستان اعزام شده، یادآور شد که تیم سلامت روان هم به لرستان اعزام شده است.

وی مستندسازی از همه کمک‌های ارسالی را مهم دانست و گفت: بعد از اتمام بحران این موضوع به دلیل ارائه گزارش عملکرد و درخواست اعتبار نیاز است.

موسوی بهار همچنین اطلاع‌رسانی از طریق روابط عمومی برای اعلام آمادگی تیم درمانی بهداشتی و فوریتهای پزشکی به منظور حضور در مناطق سیل‌زده را با اهمیت خواند.

وی با اشاره به گفتگوی تلفنی خود با رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان و خوزستان خاطرنشان کرد: در این مذاکرات  تلفنی آمادگی دانشگاه علوم پزشکی همدان برای اعزام نیرو و کمک رسانی به مناطق سیل زده اعلام شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.