یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶

در مراسم دیدار نوروزی اعلام شد؛

شرکت در مسابقات ورزشی کشوری و منطقه ای، از برنامه های تربیت بدنی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در سال جدید است

دانشگاه علوم بهزیستی

مسئول تربیت بدنی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در دیدار نوروزی رئیس و هیات رئیسه این دانشگاه با کارکنان و اعضای هیات علمی، گفت: شرکت در مسابقات ورزشی کشوری و منطقه ای دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی، از برنامه های امسال تربیت بدنی دانشگاه علوم بهزیستی است.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی؛ یاسر طهماسبی در گفت و گو با خبرنگار مفدا گفت: المپیاد سراسری دانشجویان دختر که رقابت های قهرمانی خواهد بود در شهریورماه امسال برگزار می شود که برای آماده سازی تیم ها جهت شرکت در این رقابت ها، تمرینات از هفته آینده آغاز می شود و امیدواریم با هفته ای سه الی چهار جلسه تمرین فشرده بتوانیم تیم ها را آماده مسابقات انتخابی کشوری در تیرماه و پس از آن، شرکت در المپیاد کشوری در شهریورماه کنیم.

 وی اظهارداشت: دانشجویان دختر و پسر در مسابقات منطقه ای (منطقه ۱۰ کشوری) و در رقابت با شش دانشگاه بزرگ علوم پزشکی مستقر در تهران نیز شرکت خواهند کرد و با توجه به اینکه دانشجویان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در مسابقات منطقه ای سال گذشته موفق عمل کردند، مطمئنا انتظار است که بتوانیم امسال بهتر از سال گذشته نیز نتیجه بگیریم.

طهماسبی با اشاره به اینکه شرکت دانشجویان پسر در مسابقات کشوری فوتسال نیز از برنامه های تربیت بدنی در سال جاری است، افزود: مسابقات فوتسال پسران دانشجو در نیمه دوم امسال برگزار خواهد شد که امیدواریم دانشجویان دانشگاه علوم بهزیستی نیز با آمادگی کامل در این مسابقات شرکت کنند.

وی ادامه داد: المپیاد همگانی دختران و پسران دانشجو نیز در زمستان امسال برگزار خواهد شد که تربیت بدنی دانشگاه علوم بهزیستی نیز برنامه شرکت دانشجویان ورزشکار خود را در این المپیاد پیش بینی کرده است و با برنامه ریزی، جهت آماده سازی تیم های ورزشی دختران و پسران اقدام خواهد شد.

لازم به ذکر است، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با ۲۲ گروه آموزشی و هشت مرکز تحقیقات تحت نظارت وزارت بهداشت در رشته های خاص سه حوزه سلامت ( رفاه و سلامت اجتماعی، سلامت روانی و توانبخشی ) همچون " فیزیوتراپی، کاردرمانی، ارتوپدی فنی، ارگونومی، گفتاردرمانی، مدیریت رفاه و سلامت اجتماعی، مددکاری اجتماعی، مشاوره و روانشناسی بالینی، سلامت در حوادث و بلایا، و همچنین روانپزشکی، روانشناسی، پرستاری توانبخشی و ... "، ضمن تعلیم و تربیت بیش از یک هزار و ۸۰۰ نیروی متخصص، در طراحی و اجرای پروژه های ملی و منطقه ای مشارکت دارد.

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.