یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کاشان منصوب شد

مراسم تكريم مديرفرهنگي كاشان98

در مراسمی که با حضور رئیس، اعضای هیات رئیسه و کارکنان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد، "دکتر محمدحسین صالحی" به عنوان مدیر فرهنگی این دانشگاه معرفی شد.

به گزارش مفدا کاشان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در این مراسم از "احمدرضا لطف آبادی" تقدیر و برای "دکتر محمدحسین صالحی" آرزوی موفقیت نمود.

دکتر ابراهیم کوچکی در این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: از افتخارات شهرستان کاشان است که این دانشگاه در زمینه قرآن و عترت در صدر قرار گرفته است و می‌توان از تجربه ها وتوانمندی های مدیر سابق فرهنگی هم چنان در حیطه قرآن وعترت نیز استفاده کرد.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه قرآن و عترت در دانشگاه اظهار داشت: قرار گرفتن در این مسیر باعث پیشرفت می‌شود و اگر معضلات و مشکلاتی وجود دارد چون در مسیر قرآن وعترت قرار نگرفته ایم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با تاکید بر آیه «أول العلم معرفة الجبار و آخر العلم تفویض الأمر إلیه»گفت: هنگامی که خدا را بهتر بشناسیم درمسیر پیشرفت قرار می گیریم حتی در سایر علوم و با شناخت خدا قله های دیگر را نیز فتح می‌کنیم.

کوچکی بیان داشت: فعالیت های معاونت و حوزه های تحت پوشش دانشگاه باید در راستای بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری و شعار امسال که اشاره به رونق تولید دارد، باشد.

دکتر حمیدرضا گیلاسی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه نیز از خدمات و فعالیت های احمدرضا لطف آبادی در خصوص فعالیت‌های فرهنگی و قرآن وعترت دانشگاه تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه اهداء لوح تقدیر و هدایایی از سوی رئیس و معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه از تلاش‌های "احمدرضا لطف‌ آبادی" تقدیر بعمل آمد و حکم انتصاب "دکتر محمدحسین صالحی" قرائت و برای وی در سمت جدید آرزوی موفقیت شد.

در پایان مدیران جدید و سابق حوزه فرهنگی دانشگاه به بیان برنامه‌ها و اقدامات خود پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.