شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲

برگزاری مراسم دید و بازدید نوروزی خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا/ نمایشگاه یک روزه دستاوردهای دانشگاه برپا شد

 نمایشگاه دستاوردهای معاونت های دانشگاه علوم پزشکی همدان

مراسم دید و بازدید متمرکز رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه با مدیران، کارکنان و اساتید در کنار نمایشگاه دستاوردهای این مجموعه طی سال گذشته در مرکز همایش های دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا همدان، در نخستین روز کاری سال ۱۳۹۸ و پس از پایان تعطیلات نوروزی، خانواده دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا در جمع و محفلی صمیمانه با هم دیدار کردند.

دکتر «سید حبیب‌اله موسوی بهار» رئیس دانشگاه در این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن سال نوو با اشاره به تغییر نام دانشگاه در سال جدید اظهار داشت: این اتفاق جز خواسته های دانشگاه بود و شایسته بود دانشگاهی در کشور به نام این دانشمند بزرگ نامگذاری می شد زیرا این نام در کشورهای دیگر بسیار پرآوازه است و بر دانشگاه های بسیاری تثبیت شده است.

یکی از موارد قابل توجه در این برنامه،  برپایی نمایشگاه یک روزه دستاوردهای معاونت های دانشگاه بود که هر معاونت به طور جداگانه در غرفه های پیش بینی شده به ارائه اهم فعالیت ها و دستاوردهای خود طی سال گذشته پرداخته بود.

در این مراسم حاضرین ابتدا از غرفههای نمایشگاه دستاوردها و افتخارات معاونت های دانشگاه طی سال گذشته در ورودی مرکز همایش های دانشگاه بازدید کرده و سپس در حین پذیرایی و تازه کردن دیدار از احوال هم جویا شدند.

در ادامه و در مراسمی که به همین مناسبت در این مرکز برگزار شد، دکتر «حبیب اله موسوی بهار» ریاست دانشگاه ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و آغاز فصل بهار به ارائه گزارشی اجمالی از عملکرد مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی ابن سینا در سال گذشته پرداخت.

همچنین پخش کلیپی با موضوع مهم‌ترین رویدادها و اتفاقات دانشگاه طی سال ۹۷ از دیگر بخش های مراسم دید و بازدید نوروزی در این مجموعه به شمار می رفت.

گرفتن عکس یادگاری رئیس دانشگاه با معاونین، مدیران، اساتید و کارکنان پایان بخش این برنامه بود.

برای مشاهده گزارش تصویری این برنامه لطفا اینجا کلیک بفرمایید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.