پنجشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

با حکم وزیر بهداشت؛

رییس هیات نظارت و هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره‌های شهرستان‌ها و شورای عالی سازمان نظام پرستاری کشور منصوب شدند

انتصاب

زیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در احکامی، دکتر محمد حسین حیدری را به عنوان رییس هیات نظارت و دکتر سید حسن امامی رضوی را به عنوان رییس هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره های شهرستان ها و شورای عالی سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.

به گزارش مفدا، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در احکامی، دکتر محمد حسین حیدری را به عنوان رییس هیات نظارت و دکتر سید حسن امامی رضوی را به عنوان رییس هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره های شهرستان ها و شورای عالی سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.

متن این احکام به شرح زیر است؛ 

جناب آقای دکترمحمد حسین حیدری 

مدیرکل محترم دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات

نظر به تعهد، تجربه و شایستگی های علمی، اجرایی و به استناد ماده ٣ آیین نامه اجرایی برگزاری انتخابات هیات مدیره های شهرستان ها و شورای عالی سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران، جنابعالی را به عنوان رییس هیات نظارت پنجمین دوره انتخابات پیشگفت منصوب می نمایم. موفقیت جنابعالی در برگزاری هر چه باشکوه تر، توأم با جلب مشارکت حداکثری، حفظ امانت و انجام با دقت امور را از درگاه حق تعالی خواستارم.

در ضمن، با توجه به لزوم اعلام تاریخ آغاز به کار هیأت اجرایی و هیأت نظارت برای برگزاری انتخابات، روز ١٧ فروردین ١٣٩٨ را به عنوان روز آغاز روند برگزاری انتخابات تعیین می نمایم.

جناب آقای دکتر سید حسن امامی رضوی 

استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران

نظر به تعهد، تجربه و شایستگی های علمی، اجرایی و به استناد ماده ٣ آیین نامه اجرایی برگزاری انتخابات هیئت مدیره های شهرستان ها و شورای عالی سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران، جنابعالی را به عنوان رییس هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات پیشگفت منصوب می نمایم. موفقیت جنابعالی در برگزاری هر چه باشکوه تر، توأم با جلب مشارکت حداکثری، حفظ امانت و انجام با دقت امور را از درگاه حق تعالی خواستارم.

در ضمن، با توجه به لزوم اعلام تاریخ آغاز به کار هیأت اجرایی و هیأت نظارت برای برگزاری انتخابات، روز ١٧ فروردین ١٣٩٨ را به عنوان روز آغاز روند برگزاری انتخابات تعیین می نمایم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.