دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰

مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد خبر داد:

ثبت نام جمعی از مسئولان و مدیران ارشد دانشگاه در جشنواره قرآن و عترت

مریخی - مشهد

جمعی از مدیران و روسای ادارات ، دانشکده‌ها ، بیمارستان‌ها و مراکز بهداشت به نمایندگی از خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی، امسال نیز همانند سال‌های گذشته در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت ثبت نام کردند.

به گزارش مفدا مشهد، در راستای ارج نهادن به جایگاه قرآن واعلام حمایت همه جانبه از آن وگسترش فرهنگ قرآنی، جمعی از مدیران و روسای ادارات ، دانشکده‌ها ، بیمارستان‌ها و مراکز بهداشت به نمایندگی از خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی، امسال نیز همانند سال‌های گذشته در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت ثبت نام کردند.

دکتر محمد اسماعیل‌زاده، مدیر فرهنگی دانشگاه ضمن ثبت نام در جشنواره، بر اهمیت و جایگاه فعالیت‌های قرآنی در محیط دانشگاه، تأکید نمود. ایشان از همه دانشگاهیان دعوت کرد تا با ثبت نام در جشنواره در این رویداد بزرگ قرآنی سهیم باشند.

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در ادامه خاطرنشان کرد: اساتید، کارکنان و دانشجویان باید برای شرکت در بخش‌های مختلف این جشنواره اهتمام داشته باشند، چراکه وجود قرآن در زندگی موجب رشد و تکامل افراد می‌شود و با توجه به اینکه آن‌ها با سلامت انسان‌ها در ارتباط هستند، رشد اخلاقی و معنوی آنان نیز بر سلامت جامعه تاثیر بسزایی دارد.

          

             

   

      

    

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.