دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵

ثبت نام در سامانه بیست و چهارمین جشنواره قرآنی ؛

دکتر دارابی به جمع شرکت کنندگان جشنواره قرآنی پیوست.

مریخی - مشهد

دکتر دارابی، با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی مشهد ظرفیت‌های مناسبی برای کسب رتبه‌های برتر در جشنواره‌های قرآنی دارد، خاطر نشان ساخت: می‌توان با برگزاری دوره‌های آموزشی و ایجاد انگیزه و تشویق، علاوه بر رشد کمی شرکت کنندگان، در زمینه کسب رتبه‌های برتر و ارتقاء جایگاه دانشگاه نیز موفق‌تر عمل کرد.

ثبت‌نام رئیس دانشگاه در جشنواره قرآن و عترت

به گزارش مفدامشهد، دکترمحمدرضا دارابی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با ثبت‌نام در سامانه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور و شرکت در بخش اساتید و اعضای هیئت علمی، به جمع شرکت کنندگان در این رویداد بزرگ قرآنی پیوست.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با تأکید بر لزوم گسترش کمی و کیفی فعالیت‌های قرآنی در سطح دانشگاه اظهار کرد: این دانشگاه جایگاه ویژه‌ای در جشنواره‌های قرآن و عترت در سطح کشور دارد.

وی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی مشهد ظرفیت‌های مناسبی برای کسب رتبه‌های برتر در جشنواره‌های قرآنی دارد، خاطر نشان ساخت: می‌توان با برگزاری دوره‌های آموزشی و ایجاد انگیزه و تشویق، علاوه بر رشد کمی شرکت کنندگان، در زمینه کسب رتبه‌های برتر و ارتقاء جایگاه دانشگاه نیز موفق‌تر عمل کرد.

 بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت در 7 بخش (آوایی، معارف قرآنی، پژوهشی، فناوری، هنری، ادبی، تیمی) ویژه اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است مهلت ثبت نام در جشنواره تا 20 فروردین ماه ادامه دارد.

آدرس ثبت‌نام: http://quran.behdasht.gov.ir           

در جشنواره قرآنی امتیازهایی، شامل ارتقا فرهنگی به اساتید، تأثیر مثبت امتیاز کسب شده در نمرات دروس معارف به دانشجویان و امتیاز آموزشی به کارکنان تعلق می‌گیرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.