دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰

به همت اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی

کارگاه آموزشی شناسایی علائم هشداردهنده در خودکشی، باید ها و نباید ها و نشانه شناسی اعتیاد دردانشگاه سبزواربرگزارشد

مشاوره

کارگاه آموزشی شناسایی علائم هشداردهنده در خودکشی، باید ها و نباید ها و نشانه شناسی اعتیاد با حضور ناظم و ناظمه های خوابگاه های دانشجویی درمحل سالن اجتماعات VIP پردیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار شد.

به گزارش مفدا سبزوار: کارگاه آموزشی شناسایی علائم هشداردهنده در خودکشی، باید ها و نباید ها و نشانه شناسی اعتیاد  با حضور ناظم و ناظمه های خوابگاه های دانشجویی درمحل سالن اجتماعات VIP پردیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار شد.

مطهره ملکوتی فر، سرپرست اداره مشاوره دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، با اعلام این خبر گفت: این کارگاه با هدف تشریک مساعی بین ناظم و ناظمه های خوابگاه ها با مشاوران در اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی، جهت تشخیص سریع و بموقع دانشجویان آسیب پذیر برگزار شد.

وی در ادامه افزود:  کاهش رفتارهای خود آسیب رسان در بین دانشجویان مستلزم همکاری و همیاری مسئولان دانشگاه، روان شناسان، سرپرستان خوابگاه ها و سایر واحد های ذیربط بوده و این افراد می توانند با ارزیابی صحیح از احتمال آسیب های روانی در میان دانشجویان، افراد در معرض خطر را شناسایی کرده و با ارائه کمک های روانشناختی به موقع و صحیح به بهبود وضعیت روانشناختی آنان کمک نماید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.