دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳

به میزبانی دانشکده دندانپزشکی؛

جلسه شورای نظارت بر انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد

جلسه دندانپزشکی

جلسه شورای نظارت بر انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، با حضور دکتر دادخواه معاون فرهنگی دانشجویی و دکتر حاج محمدی، رئیس دانشکده دندانپزشکی برگزار شد.

به گزارش مفدا اردبیل، جلسه شورای نظارت بر انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، با حضور دکتر دادخواه معاون فرهنگی دانشجویی، دکتر دشتی، دبیر شورای نظارت بر انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه و دکتر حاج محمدی، رئیس دانشکده دندانپزشکی و سایر اعضاء برگزار شد.

این جلسه با حضور اعضای شورای نظارت بر انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه و کمیته نظارت بر انجمن‌های علمی دانشجویی دانشکده دندان‌پزشکی تشکیل و دکتر دادخواه در این جلسه به اهمیت و جایگاه انجمن‌های علمی دانشجویی و تاریخچه تأسیس این انجمن‌ها در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و به رشد چشم گیر کمی و کیفی این انجمن‌ها اشاره کرد.

وی از عملکرد درخشان انجمن‌های علمی دانشکده دندانپزشکی تقدیر و بیان کرد: با تخصیص بودجه انجمن‌های علمی دانشجویی از فصل ۵ به حساب دبیران انجمنها،‌ تحولی مناسب در کمیت و کیفیت برنامه‌ها به وجود آمده و دانشکده‌ها باید در روند اجرای برنامه‌های این نهادهای دانشجویی بیشتر از قبل مساعدت کنند.

در ادامه این جلسه دکتر نقی دشتی، دبیر شورای نظارت بر انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه با توجه به ضرورت اشراف اعضای کمیته نظارت به آیین نامه‌های ابلاغی، خواستار نظارت ببیشتر به برنامه‌های انجمن‌های علمی، حرکت به سمت تأسیس انجمن‌های علمی بین رشته‌ای و تشکیل جلسه کمیته نظارت دانشکده دندانپزشکی در طول ترم تحصیلی شد.

وی در خصوص سوابق درخشان انجمن علمی دندانپزشکی به اهم عملکرد آنها از جمله همایش علوم پایه در آذر ماه ۹۶، کارگاه بیماری‌های دهان در فروردین ۹۷، جشن روز دندانپزشک در 23 فروردین 97، همایش بزرگ روز جهانی آینده بدون پوسیدگی دندان در مورخه ۲۹ مهر ماه ۹۷ اشاره کرد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.