دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۶

برگزاری اردوی جهادی ایستگاه سلامت در منطقه محروم اسلام آباد

اردوی جهادی بهبهان

تست قند خون خون، تست فشار خون، کنترل وزن، قد و تست اچ آی وی از خدمات اردوی جهادی دانشکده علوم پزشکی بهبهان بود.

به گزارش مفدا بهبهان؛ به همت مدیریت دانشجویی فرهنگی و کانون اخلاق حرفه ای دانشکده علوم پزشکی بهبهان، اردوی جهادی ایستگاه سلامت در منطقه محروم اسلام آباد از توابع شهرستان بهبهان برگزار گردید.

در ایام منتهی به تعطیلات عید نوروز که بسیاری از مردم برای تفریح بهترین نقاط و لذت بخش ترین تفریحات را انتخاب می‌کنند، اما هنوز هم جوانانی هستند که گوشه چشمی به مناطق محروم دارند و شیرین‌ترین خاطرات زندگی خود را در کنار مردم مناطق محروم می سازند. اردوی جهادی تمرینی برای جهاد در زندگی است و این توضیحی زیبا است که ما را ناخودآگاه به یاد دلاوری‌های بچه‌هایی می‌اندازد که امروز خاطراتشان الگو و نوری است در مسیری که امید هست و ما باید ادامه دهنده راه آنها باشیم. خودسازی و نزدیکی به خدا در اردوهای جهادی بیش از هر فضای دانشجویی دیگری قابل تحقق است و خداوند در قرآن وعده های الهی برای جهادگران داده، جهادی که نه تنها به آبادانی، رشد فرهنگی و محرومیت زدایی از چهره نقاط محروم کشور می‌شود، بلکه در آینده امور اجرایی کشور به دست مدیرانی با روحیه جهادی و بسیجی سپرده می‌شود.

در این اردو اعضای کانون اخلاق حرفه ای دانشکده علوم پزشکی بهبهان غرفه ای تحت عنوان ایستگاه سلامت راه اندازی نمودند و با همراهی کارشناسان بهداشت و درمان شهرستان به منظور ترویج فرهنگ و بهداشت فردی و کنترل سلامت به تست قند خون خون، تست فشار خون، همچنین کنترل وزن، قد و در نهایت به نمونه گیری و تست اچ آی وی پرداختند که گفتنی است با استقبال مردم این منطقه روبرو گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.