دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۵

دکتر زراعتکار، تا تعیین سرپرست جدید معاونت توسعه علوم پزشکی بیرجند، عهده دار مسئولیت اداری آن شد

بیرجند/ مسئولیت معاونت توسعه

در پی انتصاب دکتر سید مرتضی وجدان به عنوان مدیر کل بیمه سلامت استان خراسان رضوی، رئیس دانشگاه، تا زمان تعیین سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، مسئولیت اداری آن را به دکتر ولی الله زراعتکار سپرد.

به گزارش مفدا بیرجند، رئیس دانشگاه با اشاره به توافقات مابین دانشگاه و سازمان بیمه سلامت کشور در خصوص فعالیت معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در این سازمان گفت: با حکم مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، دکتر سید مرتضی وجدان به سمت مدیرکل بیمه سلامت استان خراسان رضوی منصوب شد.

دکتر محمد دهقانی فیروزآبادی با اظهار اینکه تاکید سازمان بیمه سلامت کشور بر تسریع در این انتصاب با توجه به ضرورت تعیین تکلیف مدیریت بیمه سلامت خراسان رضوی بوده است اضافه کرد: تا تعیین زمان سرپرست جدید معاونت توسعه، دکتر زراعتکار عهده دار مسئولیت اداری این حوزه شد.

وی با تشکر از زحمات و خدمات ارزشمند دکتر وجدان در زمان تصدی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، برای وی در سمت جدید آرزوی موفقیت نمود و خاطرنشان کرد: از دکتر زراعتکار نیز با توجه به مسئولیت خطیری که در حراست دانشگاه دارد برای پذیرش این مسئولیت تشکر می کنم

دکتر دهقانی با اشاره به تلاش مسئولین و کارکنان دانشگاه در حوزه های مختلف اطمینان خاطر داد که در مسیر پیشبرد اهداف دانشگاه هیچ گونه خللی ایجاد نشود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.