دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۲

عضو شورای ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

مفهوم نظام سلامت محدود به بهداشت و درمان نیست

گزارش تصویری آخرین جلسه شورای ناظر بر نشریات در سال ۱۳۹۷

عضو شورای ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز عتوان‌کرد: مفهوم نظام سلامت محدود به بهداشت و درمان نیست و از فعالان نشریات دانشجویی خواست در این مورد گام را فراتر از این دو حوزه بردارند.

به گزارش مفدا تبریز، دکتر مشکینی عضو شورای ناظر بر نشریات دانشگاه علوم پزشکی تبریز در آخرین جلسه این شورا در رابطه با نشریاتی که در زمینه نظام سلامت فعالیت دارند عنوان کرد: موضوعی که در مورد نشریات علمی و عمومی در حیطه نظام سلامت به چشم می خورد دایره فعالیت این نشریات در حوزه بهداشت و درمان است.

وی افزود: امروزه مطرح می شود که نظام سلامت دایره ای فراتر از بهداشت و درمان را شامل می شود و می توان به همه حیطه هایی که در راستای سلامت مردم در زمینه های مختلف تلاش می کنند اطلاق کرد.

وی در ادامه گفت: مطمئنا فعالان نشریاتی دانشگاهمان توانمندی برداشتن گامی فراتر از حیطه بهداشت و درمان را دارند و می توانند در راستای معرفی مفهوم نظام سلامت به جامعه قدم بردارند.

مشکینی در آخر گفت: طرح مسائل گوناگونی در مورد نظام سلامت به جامعه دانشجویی علوم پزشکی در مورد این حیطه شناخت بیشتری می دهد و در آینده می توانیم شاهد نشریاتی باشیم که در مورد راهکارهای بیشتر و مختلف برای ارتقا نظام سلامت قلم زنی می کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.