دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۳

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

آینده پیش روی نشریات دانشجویی روشن است

دکتر آقازاده

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در جلسه شورای ناظر بر نشریات مطرح کرد: با توجه به تلاش های دانشجویان دغدغه مند و اهل قلم و دید مثبت مسئولان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به خصوص دکتر سعید نمکی به روشن بودن آینده پیش روی نشریات دانشجویی امیدواریم.

به گزارش مفدا تبریز، دکتر محمد آقازاده معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در آخرین جلسه شورای ناظر بر نشریات دانشجویی در سال ۱۳۹۷ گفت: ایثار، فداکاری، دغدغه مندی و شجاعت دانشجویان اهل قلم با حضور و تلاش مسئولان برای به وجود آوردن بسترها دست به دست هم داد تا زمینه های فعالیت برای نشریات و رشد برای صاحب قلمان فراهم شود.

وی افزود: در مورد پیشرفت نشریات دانشجویی دید مثبت دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی با تلاش ها و دیدگاه های دکتر فراهانی دست به دست هم داد و در سطح کشور نیز شاهد اتفاقات خوبی بودیم.
وی ادامه داد: با توجه به شناختی که از دکتر سعید نمکی داریم ایشان هم اهل قلم هستند و هم دیدشان به فعالیت های نشریاتی مثبت است و با همت و ایثار و شجاعت دانشجویان در این عرصه به روشن بودن افق پیش روی نشریات دانشجویی امیدواریم.
آقازاده از دغدغه اعضای جلسه به خصوص نمایندگان پیشین مدیران مسئول نشریات دانشجویی و نمایندگان کنونی برای آموزش و توانمندسازی فعالان نشریاتی و تلاش های مدیریت امور فرهنگی و کارشناس نشریات دانشگاه تشکر کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.